Re:пост

joomla

"На крилах кохання"... Вечір для закоханих відбудеться у ПК "Дружба" 14 лютого.

День Святого Валентина прийнято відзначати 14 лютого. Це свято в Європі почали святкувати ще кілька століть тому, а в Україну цей звичай прийшов зовсім нещодавно,   і набув популярності у 90-х роках. Святий Валентин вважається заступником усіх закоханих, тому цей день дуже романтичний. Він створений для тих, хто любить, і тих, хто тільки готується пізнати це прекрасне почуття. Поки що, ми в Україні не маємо суто українського аналога цього свята, але, особливо молоді, впало до вподоби це «західне» свято.

Любов — це надзвичайне почуття, завдяки якому, кожна людина відчуває себе по-справжньому щасливою і комусь потрібною. Кохання окрилює, дає силу і сміливість для здійснення божевільних вчинків. Але, нажаль, кохання буває не тільки ніжним і щасливим, але і сумним, болісним і нестерпним. Кохання змушує людину бути одночасно щасливим і нещасним.

День Святого Валентина, як і інші свята, які прийшли до нас з давніх віків, оповитий легендою. Згідно з міфом, вважається, що  Св. Валентин був єпископом, який потай вінчав і благословляв всі закохані пари. Період життя  Валентина збігся з часом правління відомого римського імператора і полководця Клавдія II, який забороняв своїм воякам створювати сім'ю і піддаватися спокусі любовних почуттів. Тому, Св. Валентин продовжував благословляти молодих людей в таємниці, не боячись при цьому отримати покарання від суворого римського імператора. Незабаром все таємне, звичайно, стало відомо імператору, який наказав стратити Валентина. Якщо вірити легенді, то останні дні життя Святого Валентина були дуже зворушливими, оскільки перед своєю смертю, він встиг вилікувати сліпу дівчину, яка була в нього таємно закохана. А перед стратою він надіслав їй листа, в якому підписався «Твій Валентин», саме звідси і пішла традиція дарувати в цей день листівки у формі серця, так звані «валентинки». З часом ці листівки стали популярними в усьому світі. Закохані записували в них найвідвертіші визнання у своїх почуттях і дарували своїм другим половинкам.

Вікіпедія каже, останнім часом поширилася інформація про те, що мощі покровителя закоханих, Святого Валентина, зберігаються в церкві Різдва Пресвятої Богородиці в Самборі (Львівська область). Автентичність реліквії нібито підтверджує документ Папи Римського від 1759 року.

У сьогодення в  День Святого Валентина в усіх містах України, окрім «валентинок», прийнято дарувати квіти, особливо червоного кольору, так як цей колір символізує любов і пристрасть. Також можна дарувати своїм половинкам різні солодощі, голубів що цілуються  або купідончиків. Саме в це свято можна без страху зізнатися у своїх найпотаємніших любовних почуттях.

Дуже гарною традицією в цей день стало робити пропозицію руки і серця. Існує також повір'я, яке говорить, що у всіх, хто заручився у цей день, має бути довге і щасливе подружнє життя. Що стосується статистики, то охочих в цей день поєднати своє життя шлюбними узами збільшується втричі, в порівнянні з іншими днями.

Отже, варто частіше промовляти своїм улюбленим теплі й ніжні слова, говорити про свої почуття до них, проявляти увагу і опіку по відношенню до обранців, адже всім відомо, що три невеликих слова «я тебе кохаю» — здатні зробити щасливим кожну людину на довгі роки.

Палац культури «Дружба» пропонує усім закоханим міста Южного зустріти своє «професійне» свято у нашій компанії. Романтичний, ліричний, літературно-музичний   вечір  «НА КРИЛАХ КОХАННЯ», що відбудеться саме 14 лютого о 18:00 в малій залі Палацу, стане приємним подарунком Вам і Вашій половині на День Святого Валентина.

Вхід, як завжди, вільний. Життя триває. Кохання переможе!

Ольга Шегида,

Режисер-постановник ПК «Дружба»

 

Використані матеріали Всеукраїнського інтернет-порталу

 
 
Яндекс.Метрика