Re:пост

joomla

Ток-шоу з випускниками провели в четвертій школі. Питання ставили учні.

Ток-шоу між учнями та випускниками вперше пройшло в НВК імені В.Чорновола 6 лютого. Формат зустрічі був таким: в глядацькій залі зібралися учні різних класів, які мали можливість поставити будь-яке запитання, а ведучі, також з числа школярів, вели спілкування на різні теми із випускниками школи, які вже працевлаштувались і мають певні досягнення.

 

Гостями першого такого проекту стали: Вадим Друмов, директор компьютерної школи «Hillel» та Ілона Овчар, яка працює в Одеському національному економічному універсітеті.

Бесіда була побудована в декількох блоках та тривала близько двох годин.

Гості згадали своє навчання в школі та найцікавіші випадки шкільного життя. Також розповіли про те, як вплинув їх шкільний досвід на подальшу університетську і громадську активність у житті.

Вадим та Ілона навчалися в Одеському державному економічному університеті, на різних факультетах. Вони поділилися своїм досвідом навчання в цьому виші.  Також дали поради учням старших класів, як краще вибирати собі майбутній університет. І Ілона, і Вадим вважають, що дослухатися при виборі вишу треба перш за все до себе та своїх здібностей. Також важливо дізнатися заздалегідь, що вивчають у обраному закладі, які предмети є пріоритетними та чи відповідають вони власному хисту.

 

Фрагмент ток-шоу з випускниками четвертої школи (відео):

Відповіли випускники і на питання стосовно громадської діяльності, в якій вони беруть активну участь.

Наприкінці зустрічі гостям поставили питання про їх позицію щодо ситуації в Україні, про те, як вони допомагають своїй країні.

Ілона розповіла про те, що зараз на передовій в зоні АТО знаходиться її відчим, якому вони допомагають, як можуть, і дуже за нього переживають.

Вадим розповів, що про свою допомогу армії не любить поширюватись. Але відповів на питання, що із останніх подій в цьому напрямку, вони з друзями придбали старенький УАЗИК для наших бійців в АТО.

Також обговорили політичні та особисті питання. Ілона розповіла про свій досвід роботи помічником народного депутата та про роботу в громадській організації «Сила людей», яка в Україні вже перетворилася на політичну силу.

Вадим Друмов поділився досвідом роботи в громадській сфері на посаді студентського мера Одеси, а також про роботу та перспективи в ІТ-сфері, якою він зараз займається.

Готувались до цієї зустрічі учні дуже ретельно. Ведучі опановували правильність постанови запитань, готували тематику блоків та намагалися зробити розмову цікавою для глядача, що в них вийшло досить вдало.

На завершення гостям від учнів рідної школи ведучі подарували збірник творів від школярів із цікавими ілюстраціями.

Вадим Друмов залишив у подарунок школі сертифікати на навчання у компьютерній школі «Hillel». Як їх використати та розподілити між учнями, вирішить адміністрація школи.

Такі ток-шоу в НВК імені В.Чорновола планують проводити ще. Перший досвід сподобався і учням, і гостям, і вчителям. Після розмови всі зібралися на неформальне спілкування за чаєм із тістечками.

 

 
 
Яндекс.Метрика