Re:пост

joomla

Ангелів миру можна буде придбати на ярмарку під час святкування Масляної

vitragi_zayavka.jpg — 33.53 Kб

Ангелів миру в Южному почали малювати наприкінці січня. Майстер-клас проводить южненська художниця Лариса Дем’янишина. Вже створено чимало робіт різними техніками. Останній картини виконувалися на склі. Унікальність робіт - в їх наївності. Більшість з авторів - художники-аматори, а дехто взагалі вперше за багато років взяв в руки пензля.

Художники-аматори збираються на спільне малювання щосуботи у НВК ім.В.Чорновола. Перші роботи були виконані на дереві. Два останні майстер-класи янголів малюють на склі. Автори присвячують картини захисникам України. Головна місія – збір коштів на лікування поранених українських солдат.

Частина робіт вже знайшла своїх власників. Кілька картин взяв із собою в зону АТО волонтер Олег Дурбало і повіз в госпіталь в районі Дебальцевого. Одну картину подарували воїну АТО Олександру Можаєву. Решта буде презентована на ярмарку, який пройде 22 лютого, біля Палацу культури «Дружба». У неділю відзначатиметься свято Масляної. Творчі колективи ПК проведуть святкову програму. Волонтери "Армія - Help" організують ярмарок на підтримку українських бійців.

Крім того, на ярмарку будуть представлені і зовсім свіжі роботи. Наступний майстер-клас відбудеться напередодні Масляної, 21 лютого. В суботу Лариса Дем’янишина планує навчити художників-аматорів техніці розпису по шовку. Проте техніка може і змінитися. Початок майстер-класу о 16 годині, в НВК ім.В.Чорновола.

Роботи, які не будуть реалізовані на ярмарку, повезуть в Одеський лінгвістичний центр. Активісти цієї організації проводять аукціон. Роботи продаються зі стартової ціни у 300 гривень. Всі виручені від продажу картин гроші, будуть направлені в Одеський госпіталь. За останньою інформацією Лінгвістичного центру, за 26 днів аукціону було зібрано більше 9 тисяч гривень.

 

 
 
Яндекс.Метрика