Re:пост

joomla

В Южному вшанували пам'ять Небесної Сотні на офіційному рівні (фото, відео)

В Южному вшанували пам’ять загиблих на Майдані героїв Небесної Сотні. 20 лютого біля меморіалу «Небесної Сотні» зібралися учні южненських шкіл, представники громадськості та міської влади.

Меморіал знаходиться на території Української православної церкви київського патріархату. Тут висаджена, із молодих дерев, алея пам’яті  загиблих Героїв.

 

Простонеба на землі була встановлене маленька імпровізована сцена. Програму готували учні та випускники четвертої школи спільно із Палацом культури «Дружба». Палац культури надав звукове обладнання та забезпечив його роботу, вірші, постановки та пісні виконували вчителі, учні та випускники четвертої школи. Наприкінці заходу виступив козацький гурт "Чорномор" ПК "Дружба".

Реквієм розпочався із церковного дзвону та гімну України у виконанні присутніх. Сама програма була зворушливою та не залишила байдужих.  Виступаючі вкладали почуття у кожне слово. 

Хоча цей захід вважався офіційним, ніхто з представників влади слово не брав. Міський голова в цей час відбув до Одеси на зустріч із віце-прем’єр міністром. На заході були присутні його заступники, працівники виконкому, керівники комунальних підприємств тощо. Правоохоронці  подвоїли охорону громадського порядку і посилили патрулювання під час мітингу.

Коли на імпровізовану сцену вийшов отець Микола, через хмари вперше пробилося сонце, вдруге воно з’явилося, коли розпочалася молитва. Зачепила за живі струни душі шістнадцятирічна Анна Морар, учениця НВК ім. Чорновола, яка виконала пісню «Повертайся живим!», присвячену Героям України, тим, хто був на Майдані, тим, хто відправився захищати Україну зараз.

Коли оголосили про покладання квітів та лампадок до меморіалу Небесній Сотні, хмари розійшлися, сонце залило всіх своїм світлом і продовжило сяяти до самого вечора.

 
 
Яндекс.Метрика