Re:пост

joomla

Южненський Майдан зібрався увечорі на вшанування пам’яті жертв розстрілу на Майдані.

IMG_4822.JPG — 37.33 KбПредставники южненського Майдану зібралися ввечері, 20 лютого, аби ще раз згадати минулий рік, помолитися про загиблих на Майдані та переглянути театралізовану композицію, яку підготували учні НВК ім. В.Чорновола.

У 17.30 на площі Перемоги, як і минулого року, зібралися южненці і згадали, як рік тому в наше життя увійшло скорботне словосполучення – НЕБЕСНА СОТНЯ…

Потім повільним рухом із прапорами вирушили до Української православної церкви Київського патріархату. Біля пам’ятного каменю, який Біля меморіалу «Небесної сотні», отець Микола прочитав молитву за невинно убієнних на Майдані, за Небесну сотню.

Потім взяв слово южненський доброволець, Володимир Мартиненко, який приїхав у Южний у відпустку з Маріуполя. Володимир у своїй промові сказав, що наші хлопці, а він мав на увазі одеситів, міцно тримають кордони міста та не дадуть ворогові пройти…

Далі учасники акції пам’яті відправилися у НВК ім. Чорновола. Там учні школи провели невеличкий скорботний творчий вечір, де у проникливих віршах та піснях згадали імена десяти молодих хлопців, яки загинули на Майдані.

А також, наприкінці скорботного вечора, директор школи - Тарас Прокопечко дав слово двом присутнім южненським військовим – Олександру Можаєву та Володимиру Мартиненко.

                        

 
 
Яндекс.Метрика