Re:пост

joomla

Жителі Южного записали відеозвернення до Надії Савченко

zvernennya_zayavka.jpg — 35.30 Kб

Жителі Южного записали відеозвернення до Надії Савченко. Вони просять українську льотчицю припинити голодування, триматися і дякують їй за мужність і героїзм. Записали южненці звернення 1 березня, під час акції підтримки.

За останньою інформацією, станом на 2 березня, німецькі лікарі при огляді Надії Савченко визначили як «точку неповернення» 6-8 березня. Українська льотчиця перебуває у російському полоні вже більше ніж півроку, 80 днів голодує. За її долею спостерігає увесь світ.

Южненці звернулися до Надії Савченко зі словами підтримки, розраховуючи на те, що вона їх почує. Завдяки мережі інтернет автори відео сподіваються швидко ролик розповсюдити. Тому просять всіх зацікавлених також розмістити ролик на своїх сторінках в соціальних мережах. Організували, відзняли і змонували звернення журналісти сайту «Re:пост». Жителі Южного зверталися до Надії Савченко у довільній формі – кожен казав, те, що відчуває.

На початку ролика учасники створюють символічні літачки з паперу.

-          Надія, до тебе звертаються жителі міста Южного. Маленького містечка в Одеській області, такими словами розпочинається відео звернення.

-          Дорога Надія! Ти справжня українка, гарна жінка і офіцер з великої букви, - звернувся до полоненої боєць АТО – Я дуже тебе прошу, припини голодувати. Ти потрібна нам живою і здоровою.

-   Ви є для нас незламним прикладом віри, надії і любові до своєї країни, - говорить вчителька – Україні потрібна Надія!

-   Ми підтримуємо тебе, - каже журналіст – Не здавайся – твоє ім’я дуже дороге для нас. Ти Надія України.

-   Коли мені важко, я переглядаю відео, де виступаєш ти і мені здається тоді, що я сильна і непоборна і можу зробити щось неможливе, - розповідає вчителька – Ми поруч с тобою, ми любимо тебе. І на духовному рівні ми відчули, що Господь торкнувся тебе своєю лагідною рукою і через тебе він рятує нашу землю.

-  Надія, ти давно вже стала символом нашої країни, ти герой, - каже міський депутат – І ми розуміємо, що все одно переможемо зовнішнього ворога. Не вартий ніякий Путін твого життя.

-   Надія! Ти зараз і є Україна. Ти стоїш один на один з цією великою репресивною машиною Росії, - говорить працівник профкому підприємства -  Як би тобі не було важко, але ти вже перемогла!

-  Дякую тобі за те, що ти нам, українцям, не дозволяєш бути байдужими, - продовжує вчителька – Вчиш нас цінувати своїх героїв.

-  Ми тебе чекаємо в Україні, бо ми тебе любимо. За тобою мільйони людей, - каже громадська активістка – Дякуємо тобі за те, що ти показала на увесь світ якості справжньої української жінки і те, як потрібно любити свою країну і поважати.

-  Систему можна подолати, хоча це зараз здається безнадійним, - каже громадський діяч – Але коли з в’язниць Росії будуть випущені сотні людей, які там знаходяться незаконно – і ти, і Сенцов, і інші українські діячі, і військові, яких там багато – вони всі будуть випущенні. І ти будеш очолювати цю колону.

Жителі Южного висловили сподівання, що Надія повернеться додому, сяде за штурвал літака і підніметься у мирне українське небо.

2 березня припинити голодування Надію попросили і депутати Верховної ради. Про це йдеться у тексті  Звернення. А президент України Петро Порошенко видав Указ, де присвоює Надії Савченко звання Героя України.

 
 
Яндекс.Метрика