Re:пост

joomla

Южненські волонтери отримали відеовітання із 8 березня від воїнів АТО

vitannya.jpg — 31.96 Kб

Солдати 28-ї Одеської окремої механізованої бригади записали відео привітання жінкам з 8 березня. Побажали, щоб в Україні був мир, щоб рідні та близькі, які знаходяться в зоні АТО, повернулися живими. Крім того, у своєму вітанні вони відзначили, що місцеві жителі на Донбасі дуже добре ставляться до українських солдат. Хлопці переконані, що в нашій країні буде мир і злагода, спокій і тиша.

6 березня в мережу «YouTube» було викладено дві частини привітання.  Солдати вітають своїх рідних жінок, коханих, доньок та внучок. Звернення також адресовано всім жінкам України та світу. Українські воїни прагнуть аби всі зрозуміли, що вони зараз захищають свою землю і свою країну. Про це вони часто говорять з місцевими жителями.  Воїни побажали, щоб кожен день в житті представниць прекрасної статі був святковим. І пообіцяли, що коли вони повернуться, обов’язково даруватимуть увагу своїм жінкам.

Записували українські солдати привітання без квітів, з автоматами в руках, на танку. Під час запису звуків пострілів не чути. В зоні бойових дій нині триває відносна тиша. Українська армія відводиться важке озброєння, але готові, у разі наступу, повернутися на позиції. Це підтвердив нам і боєць АТО під час прямого ефіру Студії «Re:пост - online» 6 березня.

Южненські волонтери отримали відеолиста за допомогою соціальних мереж. Активістки «Армії Help» відзначили, що це привітання для них – найкращий подарунок до свята. Святкового листа також отримали дружини солдат, мами, доньки та всі рідні жінки. Про це, з южненськими волонтерами поділилися деякі родичі військових.

Нагадуємо, раніше южненські волонтери надсилали відеовітання для бійців АТО з новорічними святами.

 
 
Яндекс.Метрика