Re:пост

joomla

Річницю пам'яті Шевченка та Державного гімну відзначили у Южному.

Golovna_11_03.jpg — 51.91 Kб

Южненська громада відзначила День пам'яті Тараса Шевченка та Державного гімну України гучним вечірнім заходом 10 березня на ганку Палацу "Дружба". Урочиста частина почалася о 17.30. 

Школярі чотирьох южненських шкіл та садочків показали громаді, як вони знають державний гімн, та шанують свою Батьківщину. Почути народні пісні та приєднатися до спільного виконання головної пісні країни могли всі охочі.

Наприкінці вечора южненці поклали квіти до пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку

 

В Україні тривають дні пам'яті Тараса Григоровича Шевчека. Кожне місто відзначає, вшановує день народження, смерті та річницю гімну України, згідно зі своїми традиціями.

Відділ культури Южного, як організатор заходу, назначив святкування урочистих дат на вечірній час, аби дати можливість і учням шкіл, і вихованціям садочків, і жителям міста встигнути приєднатися до спільного співу гімну та шанування пам'яті видатного українського митця.

На урочистий захід прийшли не тільки учасники подій, а й жителі міста. Протягом години кількість небайдужих до партіотичних акцій Южного зростала. 

На імпровізовану сцену вийшов міській голова - Володимир Новацький, якій в своїй промові сказав, що Южний не відокремлюється від подій в Україні:

- Твори Тараса Григоровича Шевченка пронизани любов'ю до Батьківщини. Він сьогодні є зірцем того, як потрібно любити Україну і боротись. Сьогодні Україна переживає найважчі часи свого існування. Іде війна! Тисячи людей віддають свої життя за незалежність своєї Батьківщини. І соьогодні це не може не сказатись на розвитку країни і нашого міста. Але ми дуже вдячні, всім жителям Южного за порозуміння. Ми повинні знайти те, що може об'єднати сьогодні українців. І це може зробити Тарас Шевченко. А також гімн України. Наш гімн, якому сьогодні 150 років, ніколи ще так часто не звучав. Він виконується на площах, на всіх загалах, де збираються люди.   

Завершив свій виступ міський голова гучним гаслом: "Слава Україні!".

Колективи палацу та учні НВК ім. Чорновола виконали декілька вокальних композицій. Головним моментом став спільний спів Державного гімну. На сцені зібралися всі артисти: учні шкіл та вихованці садочків. Молодші розмістилися внизу, дорослі - вище. Інші учні міцно тримали 30-ти метровий прапор України. Приєднатися до цього проникливого моменту молги всі охочі. 

Завершився захід покладанням квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку. 

Фото-звіт:

 
 
Яндекс.Метрика