Re:пост

joomla

Найрозумніші южненці позмагалися на честь свого земляка (фото, видео)

IMG_5263.JPG — 44.22 Kб

Брейн-рінг на честь відомого южненца, працівника Морського торгівельного порту "Южний" – Олександра Олександрова, відбувся 18 березня о 18.00.

В ПК «Дружба» 14 міських команд, серед яких були представники колективів ОПЗ и порту «Южний», а також міські розумники, тримали півтори годинну інтелектуальну оборону.
Три тури по шість питань, а потім ще й своя гра – вирішили команди-переможців, а також найрозумніших учасників брейну.

Брейн-рінг – одна з улюблених міських ігор. Протягом багатьох років мешканці Южного беруть участь у цих непростих змаганнях. Привчив до інтелектуальної гри южненців директор НВК ім. Чорновола – Тарас Прокопечко. Але протягом року пан Тарас не проводив змагань. Причина одна – складні події в Україні.


Але саме цього року, все ж таки, рішення провести брейн на честь дня народження Олександра Олександрова – людини, яка любила цю гру, було прийнято.

Як сказав пан Тарас, питання для цього брейну, були дуже легкі.
За структурою гра виглядає так:

Спочатку - «нульовий тур»: питання в ньому не впливають на гру, це майже розмінка, але бувають випадки, якщо жодна команда у першому турі не відповідає – зараховуються ці відповіді.

Потім три тури по 6 запитань;

«Своя гра» - 5 турів по п’ять питань ( кожна правильна відповідь це 10, 20, 40, 60 балів) але, якщо відповідь невірна, то ці бали ідуть у мінус, тобто це ризик. Як розказав пан Тарас, були такі випадки, коли людина жодного разу не відповідала, але виграла, тому що інші набрали мінус 50 балів.

                     

Найяскравішими гравцями брейну стали Олександр Можаєв і Сергій Рубан.
Перше місце – команда «ГВД», друге - «Алхіміки», третє – «Лелеченя».

Профком адміністрації порту був спонсором гри. Кожна команда отримала грошову винагороду.

 
 
Яндекс.Метрика