Re:пост

joomla

"Ток-шоу" від учнів четвертої школи набирає популярності та переростає в окремий проект

Третє ток-шоу в стінах школи проводять учні НВК ім. В.Чорновола.  На зустрічі учні запрошують людей, спілкування з якими вважають цікавим.

Такий проект народився спочатку як відпрацювання отриманих знань під час вивчення предмету «Основи критичного мислення», але зараз він виріс у самостійний.

Предмет «Основи критичного мислення» був  введений у вивчення старших класів в цьому році. Викладачем нового  предмету є Олеся Чайківська. На уроці діти вивчають як критично сприймати будь-яку отриману інформацію, знаходити в ній істину та викривлення, як правильно фільтрувати інформацію з Інтернет-джерел, також діти вчаться вести дискусії і правильно ставити запитання.

Саме відпрацювання теми постановки запитань стало причиною виникнення учнівських «Ток-шоу».  Глядачі – учні старших класів, які приходять за власним бажанням.

Першими гостями шкільної програми стали Вадим Друмов та Ілона Овчар. У другій зустрічі школярі опитували  нещодавніх випускників НВК ім. В.Чорновола Богдана Луць та Ганну Дмитрієву.

На третю програму учні запросили журналістів «Rе:пост».

З кожною  зустрічю охочих відвідати захід серед учнів більшає.

Після розмови у залі учні запрошують своїх гостей на неформальне спілкування до їдальні. Там героїв своїх програм школярі частують тістечками.

Як розповіла Олеся Чайківська, діти повністю самостійно готуються до ток-шоу. Що здивувало її саму так це те, що виявляється такі речі, як домовитися із гостями, підготувати залу, домовитися із їдальнею про проведення неформального спілкування, навіть для відмінників було певним випробуванням. Старшокласники зізналися, що їм довелося побороти певні страхи, аби все організувати належним чином.

До того ж, аби підготуватись до інтерв’ю, ведучі активно шукають інформацію про своїх гостей, дізнаються про цікаві факти із життя та інтереси запрошених.

В рамках відпрацювання практичної теми предмету «Основи критичного мислення» учні  також випустили газету, матеріали до якої готували самостійно. Наприкінці року на них чекає ще практика ведення дебатів.

Проект учнівських «ток-шоу» вже матиме своє життя. Настільки ця ідея сподобалась і виконавцям, і глядачам. На такі зустрічі учні запрошуватимуть  жителів Южного, які є соціально активними та мають певні досягнення в своєму житті.

Такі розмови допомагають учням визначитися не лише із майбутньою професією, а й перейняти якийсь досвід.

 
 
Яндекс.Метрика