Re:пост

joomla

Великодневі гаївки цього року відбудуться в Южному без поливання.

2.jpg — 38.39 KбДо студії «Re:пост» завітали освітяни НВК ім. В.Чорновола: Олеся Чайківська, Ксеня Юркевич, Вадим Сварник.

Вони розповіли про плани на Великдень. Адже саме в четвертій школі Южного кожного року, готуються нові акції на головні християнські свята, які таким чином зберігають українську культуру у нашому місті.

13 квітня о 13.00 на площі Перемоги Южного знов відбудеться Велика Гаївка. Минулого року Южний вже дізнався, що це таке - великий танець, участь в якому бере молодь та всі охочі.

                         

Долучитися до нього зможуть всі. Зараз Ксеня Юркевич, як автор ідеї цього дійства, репетирує із учнями школи елементи танців, які будуть складати основний хореографічний малюнок. Але це не означає, що танцювати зможуть тільки ті, хто брав участь у репетиціях.

Організатори закликають всіх охочих прийти та отримати насолоду від процесу. А головне, як сказав Вадим Сварник, організатори чекають на хлопців, адже танцювати – це класно і минулий рік це повністю довів.

Одним з цікавих моментів гаївок будуть овечки, яких зробили учні четвертої школи. Зроблені вони у різних стилях. Саме паралельно із гаївками їх можна буде придбати на ярмарку. Всі виручені кошти підуть на допомогу український армії.

Також однією з тем обговорення стали минулорічні малюнки на проспекті Леніна. До Великодня активісти четвертої школи, завдяки спонсорським грошам, змогли розфарбувати вулицю у різні святкові символічні малюнки.

Фарби ці дуже дорогі, але протрималися вони рік. Як розказали пані Олеся Чайківська та Ксеня Юркевич, цього року можна б було дофарбувати проспект, та відновити попередній малюнок. Адже на це потрібно 5000 гривень.

Нажаль з міського бюджету гроші не надійдуть, спонсорської допомоги цього року теж немає. Отже, активісти сподіваються на допомогу небайдужих южненців у зборі коштів на цю ініціативу.

 
 
Яндекс.Метрика