Re:пост

joomla

Українська школа на честь свого 20-річчя готує сюрпризи для южненців

4_shkola_zayavka.jpg — 32.13 Kб

НВК ім. В.Чорновола готується відзначати своє 20-річчя. На честь ювілею у школі запланували низку сюрпризів для южненців. Найближча несподіванка чекає на жителів міста 11 травня. У Палаці культури «Дружба» відбудеться концерт за участю відомих українських виконавців.

На честь 20-річчя в НВК ім. В.Чорновола почалися дива. На початку травня парадний вхід школи прикрасився петриківським розписом. Ідея належить випускницям НВК. Підтримала ініціативу дівчат художниця Лариса Дем’янишина. Тепер на порозі навчального закладу квіти і дві натхненні птахи – одна жовто-золота, інша блакитно-синя.

Розпис парадного входу – це частина великої акції «Прикрась світ навколо себе». Планується, що під час випускного вечора будуть підбиватися підсумки екологічного напрямку діяльності школи.  Діти мають розповісти про низку заходів, які відбулися в навчальному заході протягом навчального року.  

Проте це не єдиний сюрприз, який очікую всіх жителів Южного. У школі запланували 20 подібних акцій. Найближча видатна подія – святковий концерт на честь 20-річчя НВК ім. В.Чорновола. Відбудеться він 11 травня у великій залі ПК «Дружба». Запрошені артисти – Павло Мрежук та Оксана Муха.

Павло Мрежук вже бував у Южному раніше. А з творчістю Оксани Мухи Олеся Чайківська, заступник директора НВК ім. В.Чорновола, познайомилася  в Одесі на концерті пам’яті Квітки Цісик. Тоді і виникла ідея запросити співачку в Южний. Олеся Чайківська була вражена унікальністю голосу цієї співачки. Пані Леся розповідає, що голос Оксани по тембру подібний до Квітки Цісик. Крім того, співачка має потужну енергетику, яка зачаровує.

Зв’язатися зі співачкою вдалося за допомогою соціальної мережі «Фейсбук». Оксана Муха відразу погодилася виступити в Южному. Репертуар співачки складається з народних пісень, класичного українського романсу, а також сучасної та авторської музики. В Южному вона буде співати під акомпанемент фортепіано.   

Отже, концерт на честь 20-річчя школи відбудеться 11 травня о 18 годині. Запрошуються всі шанувальники хорошої музики, учні, вчителі та друзі НВК ім. В.Чорновола.

 

Наприкінці травня педагогічний колектив НВК запланував ще одну акцію. На території четвертої школи буде відкрито сквер Євгена Яценка. До цієї події в навчальному закладі готувалися тривалий час. Зараз підготовчі роботи підходять до свого завершення. 26 травня виповниться 10 років з дня загибелі Євгена Яценко.

На честь видатного випускника в школі хочуть встановити кований пам’ятник Маленького Принца. Композиція складатиметься з кількох елементів: статуї Маленького Принца, Планети та роялю. Викувати статую взявся южненський коваль Квак. Рояль буде створений на Електротехнічному заводі Южного.

 
 
Яндекс.Метрика