Re:пост

joomla

Южний відвідали унікальні волонтери – дніпропетровська родина з немовлятами подорожує Україною і розповідає про допомогу Армії (фото, відео)

Golovna_58.jpg — 49.02 Kб

Проект - «Навколо добра подорож», презентують українцям дніпровські волонтери. Родина Ємельянових з Дніпра - Оля і Дмитро, а також їхні сини: Микола, якому 1 рік, та Мишко - 3 рочки, їздять Україною і розповідають, як потрібно не припиняти допомогу армії.

До Южного родина завітала 8 травня. Сім’я відвідала НВК ім. Чорновола, поспілкувалась із учнями, волонтерами та журналістами.

 

Ольга Ємельянова – юрист за освітою, мама двох маленьких козачків та дружина – є активним волонтером, членом правління організації «Армія волонтерів Дніпро». Разом із своїм чоловіком вона вже півроку активно допомагає військом на передовій.
У Южний Ємельянови приїхали не випадково. Родина запланувала собі маршрут по багатьох містах України - це і Запоріжжя, і Херсон, і Одеса, і Южний, Ужгород і Львів, Івано-Франківськ і Луцьк, а наприкінці Київ. Подорож спланована згідо потреб дітей, розказує Оля. Адже дітям непросто постійно мандрувати. 

За свій власний кошт вони їздять із грудною дитиною і старшим сином, якому три рочки, щоб розповісти всім про необхідність не припиняти допомогу військовим. Адже, як пересвідчилися самі волонтери, останнім часом дуже складно відшукати гроші на допомогу армії.

За півроку, як розказала Оля, вона із чоловіком навчилася, завдяки активістці організації Юлії Сегіді, тонкощам тактичної медицини, користуванню військовими аптечками, збору тактичного спорядження для воїнів АТО, а також розбиратися у потребах кожного та працювати раціонально по всіх напрямках допомоги. А також вміти довіряти тим, з ким працюєш, а також контролювати кожен з вантажів допомоги, збирати кошти та говорити про необхідність не зупинятися, а постійно працювати на перемогу. Останній місяць Оля активно збирає інформацію про капеланів, адже саме духовна підтримка вкрай необхідна нашім воїнам.

Всі ці непрості здобутки Оля та Дмитро отримали завдяки своїй небайдужості та особливому ставленню до подій на Сході.
Дніпро, як «останній форпост» перед фронтом, постійно працює у напрямку підтримки українській армії. Оля у своєму інтерв’ю розповіла, як плідно її організація працює із шпиталями, лікарями, військовими.

Гроші на допомогу дніпровські волонтери, як і скрізь, збирають на ярмарках у супермаркетах, продаючи мотанки, прикраси, власні вироби. За півроку організація зібрала 150 тисяч гривень, але останнім часом грошей бракує.

Не зважаючи на це, Оля переконана, що Україна – жива, вона єдина, і, безперечно, переможе.
Родина впевнена у тому, що їхня просвітницька подорож не марна.

                     

Після розповіді про свою гуманітарну місію, родина Ємельянових поспілкувалась із волонтерами "Армії Help". Дівчата розповіли про свою роботу та проблеми, з якими вони стикаються. А також Олена Кравченко розповіла про подорож в зону АТО, в якій вона була нещодавно.

 
 
Яндекс.Метрика