Re:пост

joomla

Волонтерство та сила духу в кадрах. Унікальна фотовиставка прибула до Южного і невдовзі поїде далі Україною

Надзвичайно глибока фотовиставка проходить в приміщенні НВК ім. В.Чорновола у місті Южному. Роботи, які зворушують і дорослих, і дітей подорожують країною, аби їх змогли побачити якомога більше людей.

З’явилася така можливість завдяки всеукраїнському фотоконкурсу на тему «Благодійність крізь призму об’єктиву». Конкурс проводиться вп’яте Українським форумом благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України.

Роботи могли надсилати всі охочі: як професіонали, так і аматори зі всієї країни. Всього надійшло близько 550 робіт. Для виставки професійне журі відібрало 40 робіт, а нагороди отримали  6 учасників.

Роботи конкурсантів показують як волонтерство впливає на суспільство, як воно змінює світ, та якою бачать благодійність діти.

Також в роботах можна познайомитися з сильними духом людьми, які йшли назустріч своїм страхам та негараздам. Всі ці світлини відображують реальне, невигадане, життя, яке хтось помітив крізь об’єктив. Є в експозиції серія робіт з Майдану під час Революції Гідності – моменти, які помітили автори, передають атмосферу тих подій.

11 червня фотовиставка з Южного відправиться до Северодонецька. Аби розмістити її в себе, южненська школа подала заявку та пройшла відбір.

Щодня подивитись на ці світлини приходять діти з різних класів усіх шкіл. Екскурсію для них проводять вихованці НВК ім. В.Чорновола. Організатори запрошують всі южненські школи познайомитися із роботами, які вражають та надихають.

Після екскурсій для дітей проводять невеличку вікторіну, за результатами якої найактивніші учасники отримують альбом зі всіма світлинами.

Восени 2015 року стартуватиме шостий такий конкурс. Взяти участь у фотоконкурсі або ознайомитися більш детально із вимогами можна на офіційному сайті проекту.

"Re:пост" потрапив на екскурсію разом із дітьми із Спортивно- оздоровчого центру, які наразі  відпочивають у дитячому таборі "Справжній олімпієць". Подивитись на світлини вони прийшли разом із керіником - Олександром Голіковим.

 
 
Яндекс.Метрика