Re:пост

joomla

Десятеро южненців відправляються в АТО. Волонтери оголошують збір допомоги, а діти плетуть сітку, аби захистити військових

Десятеро южненців готуються відправитися до зони АТО. Цією інформацією з "Rе:пост" поділилися волонтери "Армії Help"-Южний. Серед них добровольці та прикордонники.

Дівчата волонтерки, не покладаючи рук, намагаються допомогати всім, чим можуть українським військовим. Щовихідних волонтерки проводять благодійні ярмарки на проспекті Леніна. Втім зібрати коштів для закупівлі необхідних речей не вдалося.

Тим часом, військові 28-ї Одеської механізованої бригади, які минулого року перебували неподалік від Южного на прикордонній заставі, знаходяться у найгарячіших точках, в тому числі під Мар'їнкою. Зараз там не припиняється протистояння, військові через обстріли втрачають багато речей та одягу.

Ще троє южненців зараз перебувають на передовій, у Лісічанську. Їхніми потребами також опікуються волонтери. Наразі, разом із школярами южненські активістки плетуть маскувальну сітку, яка буде передана в Лісічанськ. Хлопці на неї вже чекають.

Взагалі, військові мають велику надію на волонтерів та свій народ, адже саме вони не раз рятували їм життя, поставляючи обладнання та необхідні речі. Втім, наші захисники ставлять під загрозу своє життя щодня, захищаючи кордони та мирне існування тієї частини країни, яка не знає про жахіття війни.

Волонтерки "Армії Help" просять южненців відгукнутися на черговий збір допомоги.

 
 
Яндекс.Метрика