Re:пост

joomla

В южненській школі діти навчалися робити ексклюзивне натуральне мило

В четвертій школі дітей навчили, як створювати креативне, корисне  та ексклюзивне мило. Олена Баранецька, завідувачка дитячого дошкільного закладу при НВК ім. В.Чорновола, опанувала це ремесло самостійно та вирішила поділитися надбаннями із дітьми.

У майстер-класі взяли участь учні, які зараз проходять практику в Таборі праці та відпочинку.

Матеріали для виробництва мила надала Олена Григорівна із своїх запасів.

Для виробництва дизайнерського мила використовується спеціальна основа  з рослинних компонентів, яка немає запаху.

Основу купляють в інтернет-магазині. Її можна зробити самостійно, але цей певний хімічний процес вимагає добре  провітрюваного приміщення.

Спочатку основу розтоплюють та дуже активно помішують, щоб вона не застигла. До неї додають натуральні олії, харчові барвники, якщо необхідно, та якісь інші природні компоненти (каву, трави, рисовий скраб, перемелену вівсянку та інше). Головне слідкувати щоб розчин під час розтоплення не закипів, інакше він буде розшаровуватись.

Наступний етап – заповнення форм, заздалегідь приготованих для створення мила.

Олена Баранецька поділилася із дітьми усіма секретами та нюансами створення шедеврів, допомогла прикрасити та запакувати вироби.

Діти залишися щасливими і відправилися додому із подарунками, зробленими власноруч.

Одне велике мило було зроблене у патріотичних кольорах з ароматом кавуну, його розрізали на шматочки аби роздати вчителям.

Олена Баранецька займається створенням ексклюзивних мил всього півроку, та має вже багато постійних клієнтів, які замовляють собі такі вироби.

 - Наскільки це захоплення важливе в вашому житті?

- Я довго себе шукала, довго думала, чим мені треба зайнятися. Я не можу сказати, що мені сумно в житті, але хочеться щось робити не так, як всі. При тому, коли в тебе весь колектив захоплюється чимось: ті плетуть, ті в’яжуть, а ти думаєш: «Так, щось треба і мені робити». Це захоплення прийшло взимку, коли було сумно, коли було похмуро. А це – кольори, запахи. Починала з найпростішого, а зараз вже хочеться все краще і краще.

- Скільки ви вчилися?

- Я самоучка. Протягом місяця щодня переглядала по декілька майстер-класів в інтернеті. Коли починала, були і невдачі, було таке, що розпадалося, закіпало, все було. Перший місяць – це навчання. Спочатку було соромно пропонувати, продавати свої роботи. А потім, коли я побачила попит на це, то почала шукати різні інші форми, щоб воно було цікаво, щоб це був не просто кусочок мила .

- Зараз про вас вже знають, багато замовників?

- Мої друзі знають. До 8-го березня одна фірма замовила для всіх своїх співробітниць подаруночки. Я не можу сказати, що я сильно рекламую це, тому що в мене іншої багато роботи. Це і дитячий садок, і табір (я є керівником табору). В інтернеті я виставляю свої роботи, дехто замовляє їх. Було декілька людей, які позвонили мені через інтернет.

- Скільки вільного часу це забирає з вашого життя?

- Поки я вчилася, це забирало кожен мій вечір. Але через те, що я долучила своїх доньок до цього: і молодшу, і старшу, то це все сплочувало родину. Старша і сьогодні мені допомагала. Це якось нас об’єднало. Ми сиділи пробували всі разом, щось виходило, щось не виходило. І спочатку у нас в ванній стояло для кожного своє мило. Пару годин в день це точно забирає. Зараз влітку я трошки менше цим займаюся, але піду у відпустку скоро і хочу зробити мила із запасом.

- Багато у вас вдома запасів такого мила?

- Не залежується. От сьогодні, навіть, я хотіла взяти з дому, щоб показати готове, але вявилося, що жодного готового немає, щоб я його могла принести і показати. І я вирішила, що зробимо самі. Із нічого  вийшло щось таке красиве.

- Які найпопулярніші мила?

- В кожного свій смак. В основному дуже багато людей беруть мед і вівсянку, дуже багато. Тому що воно на молочній основі і його можна використовувати для обличчя, і сам мед натуральний. Ось коли пофарбував, наприклад, синім, то все одно дещо щось штучне, а коли янтарно-медовий колір, то він дуже натуральний. Мені здається, що він найпопулярніший. Кавове дуже добре беруть, з меленою кавою.

- Ви використовуєте якісь хімічні речовини для виготовлення мила?

- Я купую основу, вона не має консервантів, барвників, стабілізаторів, посилювачів, там нічого цього немає. Вона чиста. Виробництво – Білорусь. Чому я обрала саме Білорусь, тому що білоруська косметика вважається найкращою, тому я більше схиляюся до цього виробника. Із хімічних речовин додаються тільки харчові барвники і харчові ароматизатори, а масла всі натуральні. То ж виходить, що воно натуральне, ним і діти користуються, і навіть є люди, які немовлятам замовляють тільки таке.

- Ви робили експерименти такі, які не описані в мережі Інтернет?

- Кожне мило – експеримент. Ти вигадуєш рецепт, і думаєш: «В Інтрнеті є мед і вівсянка, подивився і поклав, а я, наприклад, хочу додати свою олію, не таку як там». Експерементую постійно. Дуже люблю робити різнокольорове мило, якщо це формочка якась, то виділяю очки, ручки та інші деталі.

Натуральне мило може зберігатися не більше, ніж півроку. Адже олія, яка додається всередину, втрачає свою свіжість. Тому краще використовувати вироби відразу, хоча деякі витвори навіть шкода застосовувати за призначенням.

 

 
 
Яндекс.Метрика