Re:пост

joomla

На благодійному ярмарку вдалося зібрати суму, що допоможе одному южненцю, який готується в АТО

zayavka_yarmarok.jpg — 47.80 Kб

Благодійний ярмарок проходив 28 червня біля ПК «Дружба». Ініціатори – волонтери ГО «Армія - Help». Долучилися до акції і звичайні жителі міста, які надали власні вироби для продажу на користь українським солдатам. А також представники НВК ім..В.Чорновола, що проводили майстер-клас з плетіння зірочок.

Благодійну акцію волонтери розпочали під час церемонії відкриття центральної частини набережної. Вони вийшли зі стендами, на яких були фотографії, створені за час діяльності ГО «Армія - Help» в Южному. Тут і кадри з воєнних полігонів, і з акцій, проведених на користь української армії, і з «гуманітаркою», що збирали для солдат,а також з зони проведення АТО, де місяць тому побувала волонтери Олена Кравченко та Олена Мякотіна.

Ввечері активісти провели благодійний ярмарок. Жителям та гостям міста пропонувалося купити сувеніри, різноманітні вироби ручної роботи, картини, домашні кулінарні заготовки та інше. Переважна більшість покупців в Южному виявилися гостями зі столиці, розповіли волонтери. Кияни активно купували речі, дізнавшись, що гроші підуть на підтримку армії.

В результаті, 28 червня вдалося зібрати 4 342 гривні. З них, 1 тисячу гривень надала сім'я Сваричевських. Це підприємці з Южного, які давно і постійно допомагають українській армії.  А також 500 гривень поклав в скриню Володимир Новацький, Южненський міський голова.

Цих грошей вистачить, аби зібрати ще одного мобілізованого южненця, який зараз проходить підготовку на військовому полігоні. За даними волонтерів, до зони бойових дій зараз готуються 5 жителів Южного. Активісти хочуть придбати для них літню форму, засоби захисту та інше.

Нагадуємо, на початку місяця волонтери збирали допомогу для десятьох южненців. Завдяки підтримці підприємства «АкваСпецСтрой» вдалося придбати форму для мобілізованих з Южного, які поїхали в зону АТО. Ці речі наші хлопці отримали особисто в руки. Також форма відправилася в Мар’їнку та Лисичанськ.

Також за зібрані кошти, вдалося придбати для розвідників в зоні проведення АТО антени для рацій та жгути для медиків в Артемівську Донецької області.

Збір допомоги українським бійцям ведеться постійно. Нашим солдатам постійно потрібні футболки, шкарпетки, кава, сигарети, засоби від комарів та кліщів та багато іншого.

Пункти збору : Громадська приймальня О.В.Горіна (Десанту 30/16) та приміщення НВК ім.В.Чорновола.
Контактні телефони : 0633665032, 0936201734
Р/р Приват Банк, карта № 5168 7572 6630 1813

 
 
Яндекс.Метрика