Re:пост

joomla

Школи Южного не потрапили до рейтингу ТОП-100 за знання української мови та літератури

zno_zayavka.jpg — 44.63 Kб

Український центр оцінювання якості освіти склав рейтинг загальноосвітніх закладів за результатами зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, що було проведено у 2015 році. Рейтинг публікується уперше за час проведення зовнішнього оцінювання, пише сайт «Освіта.ua».

Лідерство серед ста найкращих навчальних закладів України за показниками ЗНО з української мови мають школи Києва – 29 навчальних закладів. Серед областей України лідером є Львівська область, яку у топ-100 представляють 19 навчальних закладів.

Івано-Франківська область представлена 6-ма навчальними закладами, Дніпропетровська і Рівненська мають по 5 навчальних закладів у топ-100 українських шкіл за результатами цьогорічного ЗНО.

З Одеської області до рейтингу ТОП – 100 потрапила лише Іллічівська гімназія №1. Цей заклад на 47 місці. В цілому, були проаналізовані результати ЗНО з української мови і літератури 7 264 навчальних закладів країни.

Найкращий результат серед южненських шкіл продемонстрували випускники Авторської школи М.П.Гузика. За результатами рейтингу цей заклад зайняв 981 позицію. На наступній позиції НВК ім..В.Чорновола. Цей заклад посів 1 880 місце. Перша школа у загальному рейтингу зайняла 2 076 позицію. Найгірший результат продемонстрував НВК-центр-ПТУ №2. За результатами ЗНО з української мови випускники принесли своєму навчальному закладу лише 6 105 місце.

 

 

Скриншот з загальних даних рейтингу центру оцінювання якості освіти

Джерело: "Освіта.ua"

 
 
Яндекс.Метрика