Re:пост

joomla

На День прапору України в Южному принесли великий стяг до Шевченка

11940196_757347587709813_1527104300_n.jpg — 42.83 KбСвяткування Дня українського прапору в Южному заплановано у два етапи. Перша частина урочистостей пройшла вранці. Великий синьо-жовтий стяг южненці пронесли по головному проспекту міста – вулиці Леніна.

Колона, яка складалася переважно з посадовців, керівників головних підприємств міста, комунальних закладів, та делегації з міст-побратимів Южного, продовжила віддавати шану святу біля пам'ятника Шевченку.

 

фото: Віталія Клікова

Головний флагшток міста тепер розташований біля Кобзаря. Підняти державний прапор України було довірено голові профспілки ОПЗ – Володимиру Дрібноходу. 

                      

Володимир Новацький, міський голова, привітав присутніх зі святом, побажав всім успіхів та процвітання Южному.

                     

На урочистій частині святкування були присутні гості, які будуть представляти свої держави на фестивалі, що розпочнеться 23 серпня о 19.00 на ганку палацу «Дружба» та закінчиться 24 серпня. Це делегації з міста Кьорменд (Угорщина), з Болгарії та Греції.

Також, за традицією, адміністрація Южного відзначила грамотами та подяками найкращих робітників у комунальній сфері міста.

Наприкінці святкування для гостей заспівали українські пісні вокалісти колективів ПК «Дружба» ОПЗ.

Воїнів АТО і волонтерів на святі не було, а також, цього року не згадали загиблих хвилиною мовчання...

На завершення першої частини святкування, до пам'ятника Тарасу Шевченка присутні поклали квіти.

                

                

Для гостей Южного, на набережній, був влаштований куточок історії, так зване, "Кошарське городище". Воно представляло з себе артефакти, які були знайдені при археологічних розкопках поблизу Южного. 

Фоторепортаж:

 
 
Яндекс.Метрика