Re:пост

joomla

Боєць «Правого сектору» відвідала Южне і написала про свої враження у соціальних мережах

fortuna_zayavka.jpg — 38.15 Kб

Боєць «Правого сектору» з позивним «Фортуна» побувала в Южному, як в місті свого дитинства.  У мирному житті Аліна - школярка і гімнастка. Колись у Южне приїжджала до своєї бабусі і на спортивні збори. На фронт потрапила цього року. Поїхала на Донбас, як військовий кореспондент і залишилася у добровольчому батальйоні.

Аліні 18 років і вона доброволець.  Весною прийняла рішення поїхати на Донбас, тому що прагне допомогти Україні здобувати перемогу. Спочатку приїхала у добровольчий батальйон, як боєць інформаційного фронту. Згодом пройшла підготовку і отримала бойові навички. Тепер Фортуна боєць "Правого сектору", який створює репортажі з передової.

Подорож до Южного – це частина матеріалу про мирну Україну. Аліна приїхала в Миколаїв у відпустку на 10 днів. Проте замість відпочинку вирішила зібрати матеріал про те, чим займаються молоді люди у «глибокому тилу».

Южне – це перший населений пункт, про який Аліна написала на своїй сторінці у «Фейсбук». Фортуна поспілкувалася з волонтерами, походила містом. Перші ж враження про Южне Аліна отримала з соціальної мережі «ВКонтакті» в спільноті «Южный – это лучший город на Земле!». Перш ніж приїхати в місто, вона розмістила там оголошення з проханням надати контакти волонтерів. Під цим постом, на адресу Аліни, з'явилися образливі коментарі.

grupa_1.jpg — 57.65 Kб

Скріншот з групи "ВКонтакті" "Южный - это лучший город на Земле!"

Проте зустрітися з дівчатами з волонтерського руху «Армія - Help» Фортуні вдалося.

«У нас сегодня в гостях была замечательная девушка, боец ДУК ПС, такой ангелочек. Общались, я до сих пор в шоке, этому ребенку 18 лет и она защищает нашу страну, нас (несет службу в самых горячих точках АТО). Она хотела чтоб мы ей рассказали о себе, но смотря на этого человечка, понимаешь что рассказать то и нечего..Алиночка ждем в гости» - написала  волонтер Марина Гелева на своїй сторінці у «Фесбук».

Аліна сприйняла Южне, як проросійське місто.

«Уявіть собі: всього кілька тендітних жінок займаються допомогою фронту в цілому місті! Хай і маленькому, але небезпечному. Героїні… Фронт без таких, як вони, довго не протримається. Вийшли прогулятись до моря. Багато перехожих впізнавали дівчат-волонтерок, привітно вітались. Деякі кидали злобні погляди в наш бік і, мов привиди, пропливали осторонь. Контрастне суспільство…» - написала Аліна на своїй сторінці у «Фейсбук».

Фортуна за кілька місяців на фронті неодноразово потрапляла під обстріли, бачила зруйновані міста, ховала побратимів… Свою коротку відпустку Аліна проводить не дома. Рідні вчинку дівчини не зрозуміли і у них зараз складні відносини. Про те, що пішла у добровольчий батальйон «Правий сектор» Аліна не шкодує.

«Гарного потрошку. Пообіцяла дівчатам повернутись (приїду на кілька днів відпочити, чом би й ні) і вирушила в зворотній шлях. В Коблево застрибнула в останній переповнений автобус. Дякувати водію, побачив мене в формі і шкутильгаючу на одну ногу (знов стара травма про себе нагадала, зараза), взяв за півціни на стілець в проході. Так і повернулась. Ще один цікавий день, в тилу. Але все ж на фронті краще. Ще тиждень - і назад», – підсумувала Фортуна свій пост про Южне.

Коли завершиться війна, Аліна повернеться у художню гімнастику і стане тренером, розповіла «Re:пост» Фортуна у телефонному інтерв’ю.

На фото: Амурчик, кошеня Фортуни, якого вона взяла з собою у відпустку з передової

Фото зі сторінки Алина Косовская у мережі "Фейсбук"

ЮЖНЕ. БУРЕМНЕ ЖИТТЯ МАЛЕНЬКОГО МІСТАМістечко Южне в Одеській області знайоме мені з дитинства. Будучи маленькою, я про...

Posted by Алина Косовская on 27 августа 2015 г.
 
 
Яндекс.Метрика