Re:пост

joomla

Головні події року відзначили у Южному на День міста. Привітати южненців приїхали бійці 28 -ї ОМБР.

dwgz9n0bHGc.jpg — 62.27 Kб

"Подія року" традиційний урочистий захід, який відбувається у Южному на День міста.

Головна мета – нагородження підприємств та особистостей, які протягом року зіграли у житті міста вирішальну роль. Підсумок життя Южного з вересня 2014 по вересень 2015 року став незвичайним. На головній сцені міста з’явився комбриг 28-ї механізованої бригади, а також вже відомі южненцям бійці підрозділу. Южненці почули промову про війну на Сході України та відзначили загиблих хвилиною мовчання.

Подію року 2015 представлено у п’яти блоках та вісімнадцяти номінаціях.

Володимір Мартиненко,працівник  ОПЗ, який нещодавно демобілізовався, вийшов на сцену та подякував всім жителям міста за допомогу, яку вони оказували протягом року армії. А також ведуча заходу - Лариса Шегіда зачитала подяку міському голові Володимиру Новацькому від командира військової частини В 43/17- полковника Кольчика. Він ососбисто подякував Володимира Новацького за службу Володимира Мартиненко.

На сцену, як і в минулому році, вийшли бійці 28-ї ОМБР. Хлопцям вручили прапор Южного. Також Сергій Базарний - заступник командира дивізіона по работі з особливим складом 28-ї ОМБР, розповів про те, яка доля спіткала хлопців протягом року на передовій. Розповів про те, як ставилося до військових місцеве населення. Він зачитав привітання від дівчини, учениці з Києва, яке було написане на листівці у вигляді янгола. Відверта розмова військового постійно зривала оплески, він щиро, говорив про те, що бачив бійців російської федерації, про те, як складно було доводити тим, хто сприймав їх вороже, що вони справжні захисники Вітчизни:

                

Кращими у соціальних, комунальних, освітніх, спортивних, благодійних подіях стали:

- Відділ капітального будівництва управління архітектури та містобудування Южненської міської ради: Губка Олександр, Полусмяк Інна, Копієвський Вадим. За особистий внесок в будівництво набережної та скверу Шевченка в місті Южному ”

- Управління житлово-комунального господарства Южненської ради:
Ігнатовський Євген Миколайович - заступник міського голови з питань виконавчих органів ради. За особистий внесок в реалізацію державної політики в галузі впровадження енергозберігаючих заходів, спрямованих на підвищення економічного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергоефективності та енергозбереження в комунальній та бюджетній сферах”

- Комунальний заклад "Южненська міська лікарня": Лиманський Роман Васильович головний лікар. За впровадження вперше в Україні складної  цитологічної методики, яка передбачає скринінг цервікальних жіночих онкологічних захворювань та вдосконалення діагностичних можливостей закладів охорони здоров’я"

- ПАТ "Одеський припортовий завод": Севастьянов Валерій Миколайович, Горін Едуард В'ячеславович, Волошин Дмитро Олександрович. За особистий внесок в організацію порятунку людей у зимову негоду 2015 року”

- ДП «Морський торговельний порт «Южний»: Лагоша Олександр Геннадійович директор підприємства. За рекорд з погрузки вантажів, високу швидкість обробки суден та удосконалення портових можливостей за рахунок власних коштів підприємства”

- ТОВ «Дельта Вілмар СНД»: Орлов Олександр Анатолійович директор товариства з обмеженою відповідальністю.
За значний внесок у розвиток альтернативних джерел енергії та зменшення газової залежності промисловості — використання підприємством 85% палива для виробничих потреб з відновлювального джерела — лушпиння соняшнику». А також «За придбання новорічної ялинки для мешканців міста Южного».

- "Центр соціальнихслужб для сім'ї та молоді": Чорній Юрій Богданович - директор центру. За організацію волонтерського руху серед мешканців міста Южного”.

- Волонтерська організація «Армія HELP»: Гелева Марина, Мякотіна Олена, Кравченко Олена. За волонтерську діяльність та активну громадську позицію в місті Южному ”

- Громадська організація «Світло миру»: Чоков Олександр Венедиктович голова організації. За волонтерську діяльність та активну громадську позицію в місті Южному”

- Жіноча волейбольна команда «Хімік»: Ніколаєв Євген Анатолійович другий тренер, Кальченко Катерина, Чернуха Анастасія.
За 2 місце на Всесвітній Універсіаді у складі жіночої збірної студентської команди з волейболу”

- Южненський міський центр «Спорт для всіх»: Кириченко Віталій Анатолійович Заслужений Майстер Спорту України. За 1 місце на Чемпіонаті Світу із спортивного орієнтування”

- Фізкультурно-спортивний клуб «Хімік» Одеського припортового заводу:
Чернишов Сергій Олександрович – голова клубу. За комплект золотих медалей у греблі на каное на Чемпіонаті Європи та за 5 місце на Чемпіонаті Світу з драгонботів”

- Баскетбольний клуб «Хімік»: Сергій Миколайович Назаренко - президент клубу. За 1 місце в Чемпіонаті України в Суперлізі»

- Гордієнко Людмила Анатоліївна Вчитель хімії Авторської школи М.П.Гузика. За 1 місце в обласному етапі конкурсу “Учитель року — 2015 в номінації “Хімія”

- Синячов Ігор Андрійович директор навчально-виховного комплексу №2
За розробку авторської цілісної моделі діяльності навчального закладу, втілення її на практиці та публікацію книги «Як модернізувати школу сьогодні»

- Збірній команді педагогічних працівників міста Южного. За абсолютну перемогу в VII-ій обласній спартакіаді працівників загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів ”

- Палац культури «Дружба» Одеського припортового заводу: Кутинець Петро Іванович директор. За організацію низки заходів, присвячених дням національної культури в місті Южному”

- Відділ культури Управління ОКСМП Южненської міської ради: Конопацька Надія Дмитрівна – начальник управління. За організацію першого Міжнародного фестивалю “Южік Folk Fest” в місті Южному”.

Урочиста подія проходила у формі святкового концерту. На сцені виступали колективи ПК "Дружба" ОПЗ:

Танцювальний колектив - «Респект», вокаліст - Олексій Лещенко, колектив бального танцю - «Мрія», колектив народного танцю - «Чудасия», колектив бального танцю - «Fly dance», вокальний колектив - «Наші музики», танцювальний колектив - «Цвітень», вокальний - «Наші музики», «Юність»

Фото в матеріалі від фотографа Сергія Антіпова

 
 
Яндекс.Метрика