Re:пост

joomla

Новий очільник Комінтернівського району не агітує за об'єднання Южного та Сичавки.

12077229_777730645671507_771481791_n.jpg — 31.54 KбВ селі Сичавка Одеської області відбулась зустріч новообраного голови РГА Одеської області Комінтернівського району та нового начальника міліції із жителями. Мешканці Сичавки зібралися у місцевому Палаці культури та поставили свої наболілі запитання новим представникам влади.

Новообраний голова РГА - Дмитро Наталуха, якого затвердив на посаді Президент України Петро Порошенко, приїхав у Сичавку вперше 9 жовтня. Головна мета його візиту - знайомство з громадою та інформування про відкритий доступ спілкування з владою.

  

Головне питання жителів села Сичавки - це наслідки територіальної реформи, яка має об’єднати громаду села Сичавка з громадою міста Южного або села Візирки.
У залі зібралось близько ста мешканців. Селян турбувало, чи не буде втрачено статус села, якщо об'єднаються з громадою одного чи іншого населеного пункту.

Голова РГА – Дмитро Наталуха розповів жителям, що статус села за Сичавкою лишиться в будь-якому з об’єднань. Також він зауважив, що ні в якому разі не наголошує на об’єднання із Южним. Для нього, як для юриста, який вперше очолює державну посаду, за свої перші 12 днів роботи, головною вимогою є закон України, якого він буде дотримуватися на своїй посаді. Дмитро Андрійович наголошував на тому, що не хоче агітувати жителів за поєднання з жодною громадою – все, що мають робити люди – бути активними у своїй громадянській позиції, щоб ніхто не зміг скористатися їхньою інертністю.

- Мы не занимаем ничью сторону, это решит громада. Вы это решение примите самостоятельно в рамках закона. Я приехал за тем, чтобы познакомиться, услышать ваши вопросы. Отвечая на ваши вопрос – изменится ли статус села – нет не изменится, согласно статьи № 4, закона Украины про объединение громад, - голова РГА Дмитро Наталуха.

Також він відзначив, що знає про проблеми села Сичавки із землею, на яку має «свої погляди» Миколаївська область. У межах своїх повноважень, Дмитро Андріойвич відзначив, що обіцяє розібратися в цих питаннях. Голова РГА зауважив на тому, що жителям необхідно постійно турбувати чиновників, говорити про свої проблеми і разом будувати нове життя.


                  

Також з жителями села вперше поспілкувався новообраний начальник міліції. Жителі Сичавки розповіли начальнику про два вбивства 2015 року, які не були розкриті. Ігор Валентинович відповів, що обіцяє розібратися в цих питаннях.

Серед присутніх в залі були селяни, які займалися відкритою пропагандою об’єднання Сичавки та Южного. Однак повної підтримки серед присутніх в залі не знайшли.
                 

Знайомство із новими представниками влади тривало півгодини. Подальші кроки у спілкуванні із очильником, поки що, невідомі. Прийомний день пана Дмитра у понеділок, але, як він зазначив готовий до спілкування завжди, а також у суботу, для цього може надати номер свого мобільного.

До виборів, які відбудуться 25 жовтня, активна робота по об'єднанню громад тимчасово буде припинена. Як відзначив голова РГА, для роз'яснення питань, щодо об'єднання громад, буде проводитися спільна робота із селещними та сільськими радами. Також роз'яснювальна робота буде представлена у друкованому варіанті, щоб більш детально пояснити громаді у чому полягає реформа.

Нагадуємо, на Одещині проходив конкурс на заміщення посад голів районів. Деяки голови РГА мають вищу освіту міжнародного рівня. Зокрема Дмитро Наталуха, керувати Комінтернівським районом приїхав з Києва, закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету, а також навчався за кордоном. Про це він розповів під час представлення, яке провів губернатор Саакашвілі. Про це детально читайте в статті: "Саакашвили представил местным жителям кандидата на пост главы Коминтерновского района Одесщины"

 
 
Яндекс.Метрика