Re:пост

joomla

В Южному скоро з’являться лавки з вай-фаєм

memorial_zayavka.jpg — 47.21 Kб

В Южном відбудеться відкриття меморіалу, присвяченого пам’яті видатного южненскього педагога та історика Костянтина Кашперука. Ініціативна група вирішила зробити пам’ятну дошку незвичайною. Бокова частина будинку, де жив пан Костянтин, перетвориться на живописну картину, а прилегла територія буде благоустроєна з можливістю доступу до всесвітньої мережі.

Меморіальна дошка з унікальним мистецьким витвором буде відкрита 21 жовтня, в третю роковину смерті Костянтина Кашперука. Її встановлять на тому домі, де жив історик. На боковій стіні будинку з’явиться український пейзаж з соняшниками та дерев’яною церквою, як тло для дошки. Южненська художниця Лариса Дем’янишина планує завершити картину до кінця тижня.  

Планується також благоустрій навколишньої території – вимостити біля будинку плитку, встановити вази з туями, дві лавки та невеличкий паркан. Лавки будуть підключені до вай-фаю. Вже навіть визначилися з паролем доступу – kashperuk2015.

Автори ідеї – колектив НВК ім..В.Чорновола.  До створення меморіальної дошки долучилися і рідні Костянтина Кашперука, вчителі НВК,  підприємці міста.

 
 
Яндекс.Метрика