Re:пост

joomla

Прикордонники ведуть охорону державного кордону разом з громадськими формуваннями

prikordonniki_zayavka.jpg — 22.37 Kб

В період з 23 листопада по 2 грудня відділами прикордонної служби «Південний» та «Сичавка» було проведено оперативно-профілактичні заходи «Заграва», які спрямовані на попередження, виявлення та припинення правопорушень з прикордонних питань в Комінтернівському районі, повідомляє прес-служба відомства.

В результаті проведених заходів було виявлено 21 правопорушника прикордонного режиму. А також 3 випадки незаконного виходу в територіальне море України маломірних плаваючих засобів.

 05 грудня 2015 року на базі відділу прикордонної служби «Сичавка» була проведена спільна нарада за участі представників відділів прикордонної служби «Південний» і «Сичавка», органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів та представників громадського формування «Одеська морська самооборона». Мета - підбити підсумки, аналіз виконання планів спільних заходів із активізації участі громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону.

Також були розглянуті проблемні питання та пропозиції щодо покращення роботи в 2016 році. За результатами діяльності в 2015 році були визначені кращі представники громадського формування «Одеська морська самооборона», яких нагороджено грамотами.

 
 
Яндекс.Метрика