Re:пост

joomla

В Южному Святого Миколая зустріли герої улюблених мультиків. А ввечері запалили ялинку (фото, відео)

12398714_805033706274534_1569559331_o.jpg — 54.27 KбВ Южному зустріли Святого Миколая у Палаці культури «Дружба» Одеського припортового заводу. Традиційно режисери Палацу готують для міської малечі театральну виставу на Миколая. Цього року режисер театральної студії «Рампа», Олена Назарук, здивувала глядачів тим, що поєднала у виставі персонажів зі старих мультиків та нових.

Ображена Шапокляк та Чебурашка, Баба Яга, Лунтік, Сімка та Нолік, та всі з ким виросло декілька поколінь дорослих та дітей виборювали право бути найулюбленішими персонажами. Святий Микола всіх примирив та поєднав. Виставу побачили вихованці всіх южненских дитячих садочків та шкіл безкоштовно.

Яскравий спектакль, де зустрілися мультгерої сучасної малечі: Лунтік, Сімка, Нолік, свинка Пепа, Шапокляк, Чебурашка, Баба Яга - зроблений вихованцями Палацу «Дружба».

На сцені виступали вихованці музичних, танцювальних та вокальних колективів ПК. Театралізована постановка – талановита робота акторів театральної студії «Рампа».

Юні глядачі показали, що добре знають мульт-героїв відомих, ще їхнім батькам, та прекрасно ставляться до всіх – і тих, хто популярний тепер, і тих, хто вже багато років захоплює малят.

Врятувати героїв нових мультфільмів від заздрісної та зрадливої Шапокляк і Баби Яги – такою стала задача нових обранців малечі. Зробивши це, на сцені з’явилася королева свята та Святий Микола, якого так довго чекали глядачі.

Святкову виставу побачили багато маленьких южненців, адже спектакль був показаний тричі -  18 та 19 грудня.

Ввечері на головній площі Южного у невеличкій виставі зустрілися Святий Миколай та дід Мороз. Також міський голова – Володимир Новацький, привітав южненців із святом та, порахувавши від 10 до 1, разом з мешканцями міста увімкнув новорічно-різдвяну ялинку.

Більше фото тут: vk.com/album

 
 
Яндекс.Метрика