Re:пост

joomla

День Соборності України в Южному відзначили разом с представниками місцевої влади (фото, відео)

12509271_821849417926296_1329349331179976284_n.jpg — 33.03 Kб22 січня об 11:00 в Храмі Покрова Пресвятої Богородиці пройшла панахида за Героями Небесної Сотні та молитва за Україну. Урочисті заходи відбулися в межах відзначення Дня Соборності України. Вперше, з часів Майдану, окрім патріотів Южного до цього заходу приєдналися представники місцевої влади.

Згадати невинно вбитих Героїв Небесної сотні, які першими прийняли смерть на Майдані в Києві 22 січня 2014 року, прийшли южненські патріоти та представники місцевої влади. Зокрема на панахиді були присутні - cекретар Южненської міської ради – Євген Ігнатовський, заступник міського голови і начальник фінуправління – Людмила Паскаль, начальник управління ОКСМП Южного – Майя Наконечна, начальник відділу культури – Надія Конопацька.

Вперше в історії існування українського храму перед початком проведення урочистого заходу храмове подвір’я було очищене від снігу силами працівників МЖКЦ.  Про це на своїй сторінці у соціальних мережах повідомив керівник центру – Андрій Шестов.

       

В Церкві Київського Патріархату Отець Микола провів панахиду за вбитих героїв. Після служби, у проповіді він сказав, що треба об’єднуватися всім разом в наш складний час, не звертаючи уваги на те, хто якою мовою розмовляє. Також, зазначив він, що треба згадувати всіх, хто загинув у часи воєн за свободу та Незалежність України.

            

              

Після проповіді учасники акції пам’яті перейшли до пам’ятного знаку, який присвячений Героям Небесної Сотні. Там біля каменю всі разом співали гімн, після чого взяла слово Людмила Паскаль – заступник міського голови і начальник управління фінансів Южненського виконкому. Привітавши присутніх зі святом Соборності України, Людмила Володимирівна завершила свій виступ словами: «СЛАВА УКРАЇНІ!»

                           

Продовжився захід спільною молитвою та покладанням квітів.

                        

На завершення заходу учасники акції, відвідали пам’ятник Тарасу Шевченку. Там член громадської організації «Просвіта», поет – Олександр Чайківський, прочитав свій вірш, присвячений Великому Кобзареві.

           

 
 
Яндекс.Метрика