Re:пост

joomla

Солдатам-контрактникам в армії будуть платити не менше 7 тисяч гривень на місяць – військкомат

index.jpg — 80.84 Kб

З початку року військовослужбовцям за контрактом було у декілька разів збільшено грошове забезпечення. Це дає змогу залучити до військової служби найкращих контрактників.

Крім того, передбачаються доплати військовослужбовцям, які виконують свої обов'язки у зоні АТО. Військовослужбовцям першої лінії оборони щомісяця доплачуватимуть три мінімальні заробітні плати. Залишаються також виплати за знищену техніку противника.

Для військовослужбовців, які уклали контракт, передбачене повноцінне речове та продовольче забезпечення. А у разі переїзду до нового місця служби вони отримають підйомну допомогу у розмірі місячного грошового утримання плюс по 50% на кожного члена сім’ї.

Контрактникам також надається право користуватися безоплатним медичним забезпеченням та санаторно-курортним лікуванням, а також іншими пільгами, які визначені законом.

Командир бригади, який раніше отримував понад 6000 тисяч, отримає 16000, солдат отримував 2300 – зараз отримує від 7000 і вище.

Питання щодо збільшення грошового забезпечення військовослужбовців було ініційовано Президентом України — Верховним Головнокомандувачем ЗС України Петром Олексійовичом Порошенко.

voyn_pr.jpg — 64.70 Kб

Южненський міський військовий комісаріат Одеської області проводить набір громадян віком від 18 до 45 років на військову службу за контрактом в Збройних Силах України.

Вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом:

- громадянство України;

- освіта – не нижче повної середньої;

- придатні до військової служби за станом здоров'я;

- відсутність судимостей.

Умови проходження військової служби за контрактом:

- термін дії першого контракту – 3 роки;

- можливість вибору місця військової служби та посади;

- 5 –ти денний нормований робочий тиждень з 2-ма вихідними;

- заробітна платня від 7000 грн.;

- безкоштовне лікування в закладах МО України;

- безкоштовну вищу освіту після першого контракту;

- харчування за рахунок державних коштів.

За додатковою інформацією звертатися до Южненського МВК за адресою: м. Южне, вул. Будівельників, 7, або за тел. (04842) 2-22-40(04842) 2-22-40.

index.jpg — 80.84 Kб

Інформація надана Южненським міським військовим комісаріатом Одеської області

 
 
Яндекс.Метрика