Re:пост

joomla

В Южному про видатного альпініста Владислава Терзиула розкажуть діти (фото, відео)

12713954_832064486904789_1718947748_n.jpg — 55.69 KбВ южненській школі ім. В.Чорновола відкрита виставка на честь видатного южненця – Владислава Терзиула. Експонати для експозиції надав музей порту та компанія «Висотнік Терзиул». Легендарна історія життя альпініста – Владислава Терзиула, за планом організаторів виставки, буде розказана старшокласниками. З понеділка у школі мають проходити екскурсії для южненських школярів.

Підтримувати пам'ять про видатного альпініста, який підкорив всі відомі 14 найвеличніших вершин Світу, вирішили у НВК ім. Чорновола. Творчий колектив на чолі із директором школи – Тарасом Прокопечком, вирішили зробити відкриття виставки та саму експозицію незвичайною.

Під стелею коридору, де зазвичай проходять виставки картин відомих українських художників, організатори розташували таблички із датами сходжень на вершини, які підкорив Владислав Терзиул.

            IMG_9389.JPG — 56.00 Kб

На стінах коридору глядач може переглянути фото, на яких представлено майже все життя Владислава Олександровича, починаючи з дитинства. Завершує експозицію велика фотографія, яка розташована на стіні вже наступного коридору. Таким чином експозиційний ряд уходить в перспективу, завершує яку, фото головного героя виставки – Владислава Терзиула.

IMG_9435.JPG — 28.86 Kб

IMG_9433.JPG — 29.62 Kб

IMG_9416.JPG — 39.07 Kб

IMG_9414.JPG — 26.83 Kб

Стиль оформлення експозиції – ідея директора школи Тараса Прокопечка. Пан Тарас вважає, що коридор – це своєрідний портал, в який входить глядач. Презентація виставки почалась із перегляду відео-сюжету, який нещодавно з’явився в мережі Інтернет, про відомого альпініста. Присутні дивилися сюжет  нового проекту "Зроблено в Україні" в темному коридорі, в кінці якого був встановлений монітор.

                     

IMG_9386.JPG — 21.11 Kб

Головна ідея виставки – духовний спадок, який несе в собі історія життя Владислава Терзиула. Донести цей спадок у школі вирішили довірити не дорослим, а учням.

Отже, з 14 лютого у школі розпочнуться екскурсії, які мають проводити учні старшої школи НВК ім. Чорновола. Учні-екскурсоводи прочитають книгу про видатного альпініста Владислава Терзиула - "Вяжи свой узел", а потім розсказуватимуть про нього юним відвідувачам експозиції. Як розповіли організатори, прийняли запрошення на відвідування виставки три южненські школи.

 IMG_9444.JPG — 70.92 Kб         

 
 
Яндекс.Метрика