Re:пост

joomla

У День Святого Валентина львів’янин романтично освідчився своїй коханій у Южному (фото, відео)

euby3Jl0hu0_2.jpg — 44.95 KбУ Южному День Святого Валентина пройшов нестандартно для однієї пари. Він та Вона – жителі Львова, приїхали в Южний восени 2015 року розвивати бізнес. Пара закоханих ніколи в своєму житті не бачила море.

Дмитро Шарагов та Анастасія Чайківська мріяли про море все життя. Разом в Южному вони прожили тільки три місяці. Цього вистачило Дмитрові, аби саме в Южному створити головну подію в житті закоханих. Обрати дату було не складно - 14 лютого не лише День закоханих, а День народження Коханої. Освідчення вирішив зробити нестандартно.

Ідея Дмитру прийшла випадково. Він давно думав, як зробити Насті пропозицію, але все не знав як. Вирішив, що зробить це урочисто і несподівано водночас. Він звернувся до студії дизайну із пропозицію організувати романтичне освідчення. Дівчата, які працюють у студії, підтримали його та запропонували свій сценарій. За легендою пара мала прийти на фотосесію. Сюрприз мав статися наприкінці сеансу.

Дизайнери створили відповідний антураж із сердечками, свічками, шампанським. Протягом зйомки Настя дуже хвилювалася і не могла зрозуміти чому. Вона постійно відзначала, що не може триматися, щось відчуває, але що конкретно не могла збагнути.

    zBjRUxvQRKk.jpg — 90.67 Kб

          SxKMIH4V1xI.jpg — 58.77 Kб

Передчуття не підвело Анастасію. Наприкінці фотосесії у кімнату увійшов маленький хлопчик в образі Ангела. Це і стало головним сюрпирзом для дівчини.  Маленький Ангел ніс в руках скриньку з каблучкою, яку передав Дмитреві. Хлопець освідчився своїй коханій та зробив пропозицію вийти за нього заміж. Анастасія відповіла: "Звісно, так!". І у цю мить зрозуміла, чому так хвилювалася із самого початку фотосесії.

                        
Після зворушливих хвилин наречені розказали, як вони проміняли Львів на Южний. Виявилося, що вони представляють у нашому місті мережу масажних салонів, яких багато у Львівській області. Керівництво компанії вирішило розвивати свій бізнес на Півдні України і подружжя просто вибрало Южний на мапі. Після того, як вони дослідили в Інтернеті інформацію про місто – вирішили, що неодмінно тут будуть і працювати і жити. Дмитро та Настя розповіли, що в Южному їм дуже пощастило - їх масажний салон має великий попит серед южненців. А саме місто їх вразило своєю красою, європейським виглядом та можливістю ростити тут своїх дітей.

euby3Jl0hu0 1.jpg — 41.61 Kб

Фото від Вікторії Поламоренко

 
 
Яндекс.Метрика