Re:пост

joomla

З 5 травня в Україні стартує весняний призов на строкову службу

134511.jpg — 16.66 Kб

Призову підлягають чоловіки 20-26 років, пише "Дзеркало тижня".

Весняний призов на строкову службу в Збройних силах України та інших військових формувань буде проведено з 5 травня по 30 червня, осінній – у жовтні-грудні.

Відповідний указ №122/2016 президент України Петро Порошенко підписав у вівторок, 29 березня, повідомляє прес-служба глави держави.

Призову на строкову службу підлягають чоловіки, яким до моменту відправлення на місце служби виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягли 27-річного віку.

Обсяги призову доручено визначити Кабінету міністрів України.

Цим же указом передбачено, що звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіта і відслужили встановлені строки строкової військової служби, пройде в квітні-червні та листопаді поточного року. Інші військовослужбовці строкової служби, які відслужили встановлені строки строкової військової служби, будуть звільнені в запас у жовтні-грудні.

У серпні 2015 року Петро Порошенко заявив, що в Україні повинна бути створена професійна контрактна армія, але в умовах збереження військової загрози з боку Росії не можна відмовлятися від призову. Крім того, президент анонсував проведення сьомої хвилі мобілізації.

На думку міністра оборони Степана Полторака, строкова служба дозволяє готувати мобілізаційний ресурс. Він також негативно оцінив досвід України щодо відмови від строкової служби в Збройних силах.

Джерело: "Дзеркало тижня"

 
 
Яндекс.Метрика