Re:пост

joomla

В порту "Южний" визначили, хто кращий пожежний

Golovna_24.jpg — 58.01 KбКонкурс професійної майстерності серед працівників загону пожежної безпеки пройшов 20 липня. За звання «кращий» пожежні боролися у конкурсі «багатоборство пожежного». У змаганнях взяли участь 11 пожежних. Конкурс включав 4 види завдань, максимально наближених до реальних надзвичайних ситуацій.

 

 

0053_BB.jpg — 391.16 Kб>

Перше завдання – «підйом по підвішеній штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі». Кращий результат у цьому завданні продемонстрував пожежний Невестенко Денис.

У завданні «підйом по встановленій трьох колінній драбині у вікно 3-го поверху навчальної вежі» кращу професійну майстерність показав пожежний Бугайчук Іван.

Наступним завданням було «в'язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого пожежним», на якого було вдягнено ізолюючий апарат. Швидше за всіх з цим завданням впорався Бугайчук Іван.

0079_BB.jpg — 154.98 Kб

 

У завданні на швидкість «прокладення рукавної лінії від розгалуження» кращу професійну майстерність показав переможець у першому завданні пожежний Невестенко Денис.

За загальним підсумком конкурсу по бальний системі кращим пожежним підприємства у 2016 році став Юрій Веселов. Друге місце розділили пожежні - Невестенко Денис і Бугайчук Іван.

Члени журі оцінили високий рівень підготовки усіх учасників і швидкість виконання конкурсних завдань.
Самі ж конкурсанти впевнені, що запорука успіху – це щоденні тренування. А подібні змагання допомагають на належному рівні підтримувати професійні навички і майстерність.

0109_BB.jpg — 119.48 Kб

Директор ДП «МТП «Южний» Олександр Лагоша: «Від професійності пожежних залежить життя людини. Саме тому ми приділяємо велику увагу пожежній безпеці на підприємстві. А цьогорічні змагання ще раз довели, що наша високопрофесійна пожежна команда завжди готова до будь-яких випробувань».

Начальник загону пожежної безпеки (ЗПБ) ДП «МТП «Южний» Олександр Сергєєв: «Завдання у конкурсі були складними. Щоб виконувати їх на «відмінно», потрібні місяці і навіть роки тренувань. Наші пожежні – найкращі і вони знову це довели».
Начальник ЗПБ відмітив, що пожежна частина підприємства допомагає, у разі необхідності, пожежно-рятувальному відділенню 39-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Южне згідно плану взаємодії, укладеного з містом.

На заході також були присутні юні гості - учні 2 класів ЗОШ №2 м. Южне. Школярі зацікавлено розглядали демонстраційну пожежну техніку, спеціальне обмундирування пожежних. Особливе захоплення у хлопчиків і дівчаток викликала можливість посидіти у справжньому пожежному автомобілі.

0121_BB.jpg — 144.37 Kб

Конкурс професійної майстерності серед працівників загону пожежної безпеки пройшов відповідно Положення про конкурси професійної майстерності працівників ДП «МТП «Южний». Конкурси проводяться один раз на два роки згідно колективного договору ДП «МТП «Южний». У 2016 році конкурси приурочено до Дня працівників морського та річкового транспорту України, що відзначатиметься 1 липня.

 Інформація від прес-служби ДП МТП "Южний".

 
 
Яндекс.Метрика