Re:пост

joomla

Южненська школа стала однією з кращих у національно - патріотичній гри "Сокіл - Джура"

Golovna_djura_DSC0076.jpg — 72.50 KбВ Березівському районі з 19 по 23 травня проходив II -й обласний етап національно-патріотичної гри «Сокiл-Джура».

До участі у грі було заявлено 24 команди, кожна з яких складалася з 8 учнів,  10-х класів і 2-х вихователів. Южний на цьому етапі представляв переможець міських змагань - команда АШГ №3.

Всі 5 днів команди змагалися в наступних конкурсах: стройова підготовка, стрільба, подолання смуги перешкод, медпідготовка (теоретична і практична), орієнтування на місцевості на площі 10 км2, історичний конкурс «Відун» і творчий конкурс «Ватра». Враховувалася, також, дисципліна всіх членів команди, включаючи вихователів, а також - порядок і чистота в наметовому таборі.

Організаторами змагань стали координатор обласного штабу «Сокіл» («Джура») Тетяна Козланюк, отаман Чорноморського гайдамацького з’єднання Сергій Гуцалюк, Князь Хачатрян, Ігор Соловйов, Василь Задорожнюк, підприємець Тамара Федоронько.

Інформацію про етапи змагань можна було побачити на сторінці у Фейсбук пана Сергія Гуцалюка:

Про гру Сокіл -Джура у Южному писала но своїй сторінці - завуч НВК ім.Чорновола - Олеся Чайківська:

 

У Южному військово-патріотична гра "Сокіл-Джура" вперше пройшла 6 травня. У ній взяли участь учні старших класів южненських шкіл. За результатами цього серйозного змагання поїхати на обласний зліт змогла авторська школа №3.

Перші три конкурси проходили на Березiвскому стадіоні, далі все команди колоною перемістилися в основне місце дислокації - табір «Чайка», прямо на березі Тилігульського лиману (село Златоустове).

_DSC0069.jpg — 2.05 Mб

Розпорядок дня у таборі:

7: 00 - підйом і гігієна;
7: 15 - зарядка (руханка);
7: 30-  ранковий збір, підйом прапора і гімн, оголошення і доповіді ройових (старших взводу);
з 8: 00 до 9:00 - сніданок в 2 зміни.

Далі починалися змагання і навчальні тренінги (вишкіли), які проводили запрошені інструктори з ЗСУ та Правого Сектора.

Обід з 14-00 до 15-00 також позмінно. Вся їжа смачна і свіжа, але дуже маленькі порції, всі постійно голодні - відзначив учасник змагань.

Після обіду - знов змагання і тренінги до вечора. Ходити по табору можна було тільки строєм. На території табору заборонені: нецензурна лексика, куріння, алкоголь, розпал багать. Перед кожним конкурсом учасники проходили інструктаж.

Подолання "переправи", розкладання наметів, навички тактичної медицини, а також рятування поранених у бою, стрільба з пневматичних гвинтівок - все це потрібно було продемонструвати майбутнім захисникам України у грі. Проте випробування підготовлені організаторами патріотичних змагань, за словами учасників, виявилися надскладними і по-справжньому військовими.

_DSC0069.jpg — 2.05 Mб

_DSC0480.jpg — 2.00 Mб

_DSC0148.jpg — 1.20 Mб

_DSC0113.jpg — 1.59 Mб

_DSC0192.jpg — 1.13 Mб

_DSC0490.jpg — 666.79 Kб

Учням вдалося показати свої знання з історії України, продемонструвати силу дружнього духу, фізичну силу, витривалість, влучність, спритність, терпіння, здатність боротися за перемогу та справжній командний дух.

Змагання тривали до вечора: з 20:00 до 21-00 - учасники могли повечеряти, о 21: 30 - вечірній збір, потім захист проектів «Нове дiло» - це проекти команд, які пов'язані з благодійністю і поліпшенням соціального клімату в Україні. О 22: 30 - збір керівників і ройових і о 23:00 - відбій.

У процесі гри, як розказали учасники, відбулося повне занурення в армійський побут - наприклад, душ був 2 рази за весь час, за відсутність одного члена команди, вся команда втрачала можливості прийняти душ взагалі. А пересування в вечорі по табору можливе було тільки строєм.

Організація змагань була чітко та злагоджено представлена у протоколах конкурсів. Вони з'являлися дуже оперативно, практично через 2-3 години, то ж інформацію про результати змагань не треба було довго чекати. Проте інтрига про переможців зберігалася до останнього моменту. У команди АШГ була задача - постаратися потрапити в п'ятірку і вони її виконали.

За підсумком місця розподілилися так:

1 місце у команди з Березівки

2 місце у команди Суворовського р-ну Одеси,

3 місце посіла команда авторської школи ім.Гузика.

Ця історична перемога стала можливою, завдяки завзятості учнів 10 класу авторської школи.

Співавтором матеріалу став учасник змагань - учитель авторської школи - Андрій Чуравін. У матеріалі використана інформація сайту "berezivka-rada.odessa.gov.ua".

 
 
Яндекс.Метрика