Re:пост

joomla

Сичавка вирішила таємно голосувати з ким їй об’єднатись (фото, відео)

IMG_3834.JPG — 37.56 KбВ селі Сичавка Одеської області, що розташована поблизу Южного, не вщухають сперечання щодо об’єднання у спільну громаду. Візирка чи Южний – такий складний для сичавців вибір, поки що, без відповіді. Громадські збори, які відбулися 4 серпня, були зірвані.

Жителі Сичавки, які проти об’єднання із Южним, запропонували громаді провести таємне голосування, щоб уникнути конфліктів та у спокійній атмосфері обрати шлях у майбутню спільну громаду.

Такий несподіваний поворот для багатьох присутніх на зібранні людей викликав нові сварки, скандали та образи. Голова селищної ради наприкінці зборів запропонувала провести позачергову сесію та вирішити, коли має відбутися голосування за Візирку чи за Южний. 5 серпня відбулася сесія – рішення вирішено…

Re:пост проводив стрім-трансляцію на Фейсбук з місця подій на вулиці Філатова у Сичавці:

                      

Громадські збори на вулиці Філатова у доволі спекотну пору дня – у 18:00, за розпорядженням сільського голови, майже відбулися 4 серпня. Жителі 4 вулиць, які були оголошені в об’яві про збори, прийшли на захід. Всього 69 людей зареєструвались на голосування за об’єднання громад. Також збори відвідав южненський міський голова – Володимир Новацький та секретар южнеської ради – Євген Ігнатовський. Депутат обласної ради, Олег Кутателадзе, не був присутнім на цей раз. На зборах були присутні журналісти южненських та одеських теле- каналів, а також депутат районної ради – Сергій Д’яков.

Sichavka_1.JPG — 32.45 Kб

Sichavka_2.JPG — 29.65 Kб

Сільський голова – Валентина Попоніна об’явила збори відкритими але із самого початку все пішло не так.
На авансцену вийшов депутат сільської ради – Сергій Борщ. Він взяв слово і сказав, що пропанує таємне голосування, яке має визначити подальшу долю села.

Sichavka_3.JPG — 30.82 Kб

Його підтримало ще кілька жителів Сичавки та розпочався скандал. Зрозуміти, хто що хоче сказати вже було майже неможливо. Жителі сварилися і зібрання було зірване. Голосування за об’єднання у спільну громаду не відбулося.

Сільський голова оголосила позачергову сесію - 5 серпня, на якій депутати мали визначити подальший план дій.

5 серпня депутати селищної ради Сичавки зібралися у сільській раді разом із жителями села. Позачергова сесія тривала близько півгодини.

Сичавські депутати майже одностайно скасували попереднє рішення сільського голови, про громадські збори і голосування на вилицях села. А потім проголосували за те, щоб секретар селищної ради розробила положення для процесу голосування. На цій сесії був присутній Олег Кутателадзе – депутат Одеської обласної ради.

Частина жителів села, які прийшли на сесію, були незадоволені таким рішенням. Аргументують вони тим, що вже кілька разів голосували за об’єднання із Южним але такий результат не задовольняє прихильників Візирки, тому процес затягується. 

                  

Як будуть розвиватися події у села Сичавка, слідкуйте за матеріалами та прямими виключеннями Re:пост у групі Фейсбук.

 
 
Яндекс.Метрика