Re:пост

joomla

В Южному на державні свята згадали всіх, хто вплинув на розвиток міста та допоміг Україні.

Golovna_den.jpg — 13.03 KбВ Южному на патріотичних акціях вітали героїв АТО, волонтерів, нове покоління українців та відзначили найвпливовіших особистостей за 25 років Незалежності.

23 серпня біля пам'ятника Тарасу Шевченко зібралися представники влади, комунальних підприємств міста, южненські воїни та волонтери. 24 серпня, у День Незалежності Южний святкував у дитячому колі учасників програми - фестиваль «Южік fest», а також згадав значущі події для міста за 25 років незалежності та людей, які вплинули на ці події.

День прапору в Южному відзначили біля Кобзаря. О 10 ранку на ганку біля Тараса Шевченка зібралася невелика частина громади Южного. Переважна більшість присутніх - представники комунальних закладів міста та міських управлінь. Також одними з гостей заходу стали волонтери та южненські військові, які пройшли АТО.

Konkurs_3.jpg — 70.91 Kб

Цього року вперше представники южненської влади на День прапора відзначили волонтерів Южного, небайдужих людей, які своєю постійного турботою здобуває перемогу Україні. Подяку отримала южненська волонтреська організація "Армія Хелп", керівники НВК ім. Чорновола, окремі южненці, які постійно допомагають військовим. Серед них була літня бабуся - Ганна Запорожська, яка віддає гроші для української армії зі своєї пенсії.

Konkurs_7.jpg — 72.26 Kб

Також на цьому заході вперше отримали подяки від волонтера - Олександра Чокова, представники влади Южного, та керівництво ПК "Дружба": секретар Южненської міської ради - Євген Ігнатовський, керуюча справами виконкому - Лариса Шегіда, директор Палацу культури "Дружба" - Петро Кутинец.

День Незалежності в Южному розпочався молебнем у храмі київського патріархату о 09:30 ранку.

14138015_984785821643229_8541161483698222139_o.jpg — 93.25 Kб

Фото: Сергія Антіпова

Святкова програма на честь головного свята України розпочалась о 17:30 на проспекті Миру. Парад візочків, у рамках «Южік fest» пройшов у кількості 9 номінантів, як відзначила режисер заходу - Ольга Шегіда, таку кількість конкурсантів вона не очікувала побачити на святі. Зареєструвалися 20 учасників. проте прийшло тільки -  9. Проте цей факт не зіпсував настрій ані учасникам, ані глядачам. Умовою конкурсу є творчій підхід у оформленні візочка, а також присутність української символіки. Візочок для малечі може виглядати як завгодно - головне, що це було гарно та креативно. З 9 конкурсантів найяскравішим став "водій" у паровозику - Андрій Недзвецький (1 рік), його візочок-паровозик випускав дим та по-справжньому.

Konkurs_8.jpg — 86.77 Kб

Фото: Сергія Антіпова

Паралельно на площі Перемоги Южного йшов ще один конкурс де малюки у складі невеличких команд готували нескладні страви. 10 конкурсантів брали участь чарівному дійстві - приготуванні нескладних холодних закусок та десертів салатів та напоїв. Умовою конкурсу була участь двох дітей та одного дорослого. Проте шеф-кухарями мали бути діти, дорослий тільки допомагав у процесі.

Konkurs_1.jpg — 13.95 Kб

Фото Світлани Харченко

onkurs_2.jpg — 54.85 Kб

Фото Світлани Харченко

Переможцями цього конкурсу стали три команди кулінарів: команда родини Дурбало, Сидоренко, Карапетян.

"Народжені вільними" - урочиста програма, яка розпочалась о 20 вечора, відкрила гостям заходу героїв, які вплинули на розвиток Южного за 25 років Незалежності. Вирішальними подіями та особистостями, які вплинули на хід подій стали люди у різних номінаціях. Це були: спортсмени, бізнесмени, керівники містоутворюючих підприємств, відомі лікарі, люди мистецтва, громадські діячі - всі, ким має пишатися Южний. Вітали героїв міста южненці, які народилися 25 років тому у вільній, незалежній Україні.

           Konkurs_6.jpg — 23.62 Kб

Фото: фото-студії "Zoom"

Завершився святковий вечір ходою із великим українським прапором, який вже кілька років поспіль тримають южненці в своїх руках на державних святах в місті Южному.

Більше фото у южненських групах на Фейсбук та Вконтакте

 
 
Яндекс.Метрика