Re:пост

joomla

День захисника України в Южному відкрил новий меморіал

Golovna_Den_zahisnika.jpg — 89.91 Kб

В Южному 14 на День захисника України відбулося кілька урочистих заходів. О 12:00 по проспекту Григорівського десанту пройшла урочиста хода. У храмі Покрова Пресвятої Богородиці відбувся молебень за захисників України та на подвір'ї храму відбуло відкриття нової пам'ятної композиції, яка присвячена захисникам України. 

Відзначити державне свято прийшло біля тисячі жителів міста.

Урочистий захід, присвячений захисникам України вперше в Южному відбувся біля нового меморіалу, присвяченому тим, хто протягом всієї історії України боровся за її свободу та незалежність.

Хода до нового пам'ятного знаку розпочалась на проспекті Григорівського десанту о 12:00. Першими у колонах йшли воїни АТО та южненські козаки, для яких 14 жовтня є традиційним днем Українського Козацтва. До колон долучились представники управлінь міста, школярі та творчі колективи.

Урочистий захід, в якому взяла участь театральна студія "Рампа", хор "Берегиня", гурт "Чорномор" - Одеського припортового заводу, розпочався біля пам'ятного знаку о 12:30.

Композицію із журавлями, які кружляють у небі освятили священики Української православної церкви Київського патріархату. А також, разом із міським головою - Володимиром Новацьким, головою ГО воїни АТО Южного - Геннадієм Тихоновим, автором композиції - Ларисою Дем'янишиною, композиція була урочисто відкрита.

 Протягом заходу були нагороджені подяками та грамотами автори меморіалу - Лариса Дем'янишина, Віталій Квак. Також організатори частували воїнів АТО, голову громадської організації АТО міста Южного - Геннадія Тихонова. 

Окремі нагороди у вигляді подяк від духовенства отримали міський голова - Володимир Новацький та Євген Ігнатовський. Також, подякою була відзначена жителька Южного - Олена Заболотна, яка врятувала березовий гай від засухи, який у 2014 році був висаджений на подвір'ї храму на честь Небесної сотні.  

Одним з важливих моментів святкування стало закладання пам'ятної капсули нащадкам, яка розташована в центрі композиції. Капсула складається зі звичайного листа, покладеного у військову флягу. Прочитав звернення до нащадків - Микола Пасейлюк, якому зараз 11 років. Отже, за задумом він через 50 років має відкрити цю флягу та прочитати для жителів міста, те про що писали їхні пращури, тобто сучасні южненці. 

Також на заході благословили на строкову службу кількох хлопців з Южного. Як символ нової підростаючи зміни перед глядачами виступили учні авторської школи, які стали призерами обласного конкурсу "Сокіл Джура"

Наприкінці свята всіх присутніх пригостили справжнєю козацькою юшкою на кашею.

Більше фото тут: Repost

Zahid_2_14.jpg — 94.06 Kб

Zahid_3_14.jpg — 101.21 Kб

Zahid_1_14.jpg — 93.05 Kб

Zahid_6_14.jpg — 89.47 Kб

Zahid_4_14.jpg — 85.84 Kб

Zahid_19_14.jpg — 87.33 Kб

Zahid_12_14.jpg — 89.94 Kб

Zahid_20_14.jpg — 95.71 Kб

 Zahid_14_14.jpg — 89.22 Kб

 

 

 
 
Яндекс.Метрика