Re:пост

joomla

В Южному на тренінгу пояснили, як ефективно впливати на місцеву владу

Golovny_16_10.jpg — 71.59 KбВ Южному 15 жовтня в готелі "Еллада" ОПЗ, відбувся тренінг «Використання інструментів участі, як шлях до народовладдя».

Метою заходу було проінформувати людей про різновиди інструментів прямої демократії, особливості їх використання, обмінятись досвідом стосовно практичного застосування та їх результативності.

У тренінгу взяли участь активні мешканці нашого міста, всі, хто бажає вирішити наболілі проблеми, користуючись при цьому необхідними методами впливу на владу та налагодження діалогу з її представниками.

На захід були запрошені Ольга Скульська (начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики ЮМР, регіональний модератор веб-сервісу «Розумне місто» у м. Южному), Ілля Юрченко (голова ГО «Енергія») та Віктор Лі (громадський діяч, котрий мав досвід роботи у КВУ).

Основними темами виступів стали:

1. Презентація діяльності Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада».2. Інструменти впливу громадян на місцеву владу.
3. «Розумне місто»- електронне самоврядування у м. Южному.
4. Чому важливо громадянам брати участь у прийнятті рішень на місцевому рівні? Як це пов`язане з процесом децентралізації?
5. Інструменти контролю виборчого процесу

Demokratiay.jpg — 96.99 Kб

Ольга Скульська розповіла учасникам заходу про особливості роботи веб-сервісу «Розумне місто», практичні аспекти використання та значні результати, яких досягли за доволі короткий період існування даного ресурсу.

Ілля Юрченко говорив про свій досвід використання інструментів громадського впливу на прикладі звернень до різних владних структур та про їх ефективність, особливо в тих випадках, коли людина налаштована рішуче.

Віктор Лі розповів про особливості громадського контролю за виборчим процесом, про види порушень, котрі можуть відбутись під час голосування та про те як можливо запобігти подібній протиправній діяльності.
Андрій Коновлов, як модератор заходу, презентував ініціативу та результати діяльності організації "Активної Громади", як у Южному, так і в інших регіонах України. Також розповів про всі можливі інструменти прямої демократії, котрими люди мають змогу користуватись. Акцентував увагу на важливості та необхідності налагодження діалогу громади із представниками влади.

Учасники заходу були доволі активними, задавали чимало запитань та проявляли неабиякий інтерес до тем, які були представлені спікерами. Домовились, що будуть частіше зустрічатись та спільно проводити подібні заходи, аби долучити до активних дій якомога більше людей та спільними зусиллями покращити своє життя та життя міста.

Матеріал оснований на тексті представника ГО "Активна громада" - Андрія Коновалова

 
 
Яндекс.Метрика