Re:пост

joomla

Южненські воїни АТО ініціювали та провели спортивні естафети для школярів.

Golovna_zmagannya.JPG — 94.15 KбЧлени ГО "Ветерани АТО міста Южного" активно долучаються до загальних громадських заходів та самі їх ініціюють. Так, 15 жовтня у спортзалі ФСК "Хімік" Одеського припортового заводу, пройшли спортивні змагання для учнів старших класів чотирьох южненських шкіл.

Напередодні спортивного змагання воїни АТО міста Южного взяли участь в урочистій частині святкування Дня захисника України та провели зібрання членів своєї громадської організації. 

"Разом до перемоги" крокували южненські школярі у спортивному святі, яке організували южненські атошники.

Zmagannya_shkoli_5.jpg — 70.79 Kб

Провести спортивний захід, який був присвячений Дню захисника України, допомогли профком ОПЗ, МТП "Южний", АМПУ "Южний" та Южненської організації ВО "Батьківщина". 

Zmagannya_shkoli_3.jpg — 92.76 Kб

Солодкі медалі, які останнім часом стали символом спортивних перемог для Южного, виготовила кондитерська "Бублікоff".

IMG_5847.jpg — 84.51 Kб

Веселі спортивні естафети на спритність, швидкість, витривалість, кмітливість та командну єдність, визначили переможців. Найуспішнішою у змаганнях стала команда НВК № 2, друге місце посіла команда авторської школи, трете місце поділили між собою дві школи: НВК ім. Чорновола та ЗОШ № 1.

Zmagannya_shkoli_2.jpg — 81.23 Kб

Zmagannya_shkoli_6.jpg — 89.84 Kб

Zmagannya_shkoli_7.jpg — 95.34 Kб

Незважаючи на розподіл місць солодкі медалі за участь у естафетах, грамоти та солодкі призи - отримали всі присутні школярі.

 Zmagannya_shkoli_1.jpg — 91.74 Kб

Напередодні святкових подій члени ГО "Воїни АТО міста Южного" провели зібрання, на якому з'ясували актуальні питання щодо отримання муніципальних та державних виплат, соціальних пільг та визначили алгоритм своїх дій в цьому напрямку.

Як стало відомо на зібранні, кожному учаснику бойових дій міські бюджети можуть виплачувати до кількох державних свят гроші у сумі до 5000 гривень. У Южному ця сума сягає близько 900 гривень. Щоб отримати гроші воїни АТО можуть чи оскаржувати у суді свої права чи миритися із можливостями своїх міських бюджетів. 

 
 
Яндекс.Метрика