Re:пост

joomla

У Сичавці гучно відзначають День села (фото)

sichavka_d_stlf.jpg — 43.96 Kб

Сичавка гучно відзначає своє 228-річчя. 16 жовтня звуки святкування чули  навіть у Южному. На День села завітали відомі артисти української естради. На сцені виступав Олександр Павлік-молодший. Після 21 годині розпочався концерт Віктора Павліка.

Святкування Дня села в Сичавці проходить на території школи. На ганку  навчального закладу встановили професійну сцену з відповідним освітленням та звуком.

GOD_8071.jpg — 52.73 Kб

У дворі школи встановили батут для дітей. Малечу розважали аніматори у костюмах піратів. Крім того, на площі школярів проводили ярмарок, а дорослі приготували страви і пригощали селян. Свої роботи продемонстрували місцеві майстрині.

На честь Дня села грамотами були нагороджені воїни-АТО. На сьогоднішній в Сичавці 17 чоловік були або перебувають в зоні проведення антитерористичної операції.

Концертна програма складалася з самодіяльних колективів Сичавки та артистів української естради. Вечірній концерт пройшов за участі переможця програми Х-фактору Віктора Романченка, гурту з Миколаєва. Завершилося святкування виступом Олександра Павліка-молодшого та Віктора Павліка-старшого.

Святкування дня села Сичавка відбулося завдяки фінансовій підтримці депутата Одеської обласної ради, засновника ТОВ «ТІС» Олега Кутателадзе.

Нагадуємо, 30 жовтня в Сичавці має пройти таємне голосування (консультативне опитування) щодо об’єднання громад.

 
 
Яндекс.Метрика