Re:пост

joomla

В Южному діти, які написали листи про свої мрії - отримали подарунки

Golivna_Batkv_12.jpg — 93.39 KбАкція «Ялинка бажань», яку влаштували працівники Центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді в Южному урочисто пройшла 23 грудня. Дітей, які відвідують Центр, привітали в НВК ім. Чорновола, влаштувавши справжнє свято. Всі 33 листа, які написали хлопчики та дівчатка про свої новорічні мрії отримали відповідь у вигляді подарунка. На урочистий захід до дітей завітав Святий Миколай зі своїми помічниками. 

Для багатьох дітей зустріч із Святим Миколаєм була першою в житті саме 23 грудня. Отримати свої омріяні подарунки прийшла більшість відвідувачів Центру. Здійснили мрії дітей підприємці, вболівальники, спортсмени, члени політичних партій, християнські організації та прості жителі Южного. 

Batkv_3.jpg — 82.22 Kб

Для дітей керівництво школи (НВК ім. Чорновола) влаштували справжнє свято із конкурсами, концертом, іграми та улюбленими дитячими героями. Щирою подякою організаторам стали щасливі очі дітей, де які з яких вперше в своєму житті отримали справжній подарунок.

Про емоції та атмосферу написали на своїй сторінці у Фейсбук робітники центру соціальних служб:

"І ось найочікуваніша мить – вручення подарунків. Щире захоплення дітей, вологі очі батьків, непідробна радість учасників свята – ось найкращий дарунок для самого Святого Миколая. А для нас, як організаторів акції, найбільша радість – це небайдуже та щире серце помічників Святого Миколая, учасників акції «Ялинка бажань». Нехай ваша щедрість та піклування повернуться вам та вашим сім’ям щедрими благами у Новому році!"

          

Також, до здійснення дитячих мрій долучились представники партії ВО "Батьківщина". Одним з подарунків від южненського осередку став стіл для навчання хлопчику, який дуже мріяв про свій власний робочий закуток.

batkv_1.jpg — 95.94 Kб

Отже, здійснити мрії більшості дітей, незважаючи на доволі складні побажання, все ж таки вийшло. Працівники Центру розуміють, що благодійна акція може тривати ще і до Різдва. Тому, якщо хтось дуже хоче подарувати дитині мрію, така можливість ще буде - звертайтесь до Центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді в Южному і проявляйте свою ініціативу. 

Batkv_5.jpg — 82.58 Kб

фото в матеріалі від южненського осередку ВО "Батьківщина"

 
 
Яндекс.Метрика