Re:пост

joomla

Южненських волонтерів та ветеранів АТО відзначили нагородами за Мужність та Самовідданість.

Golovna_dobrovolci.jpg — 91.96 Kб

18 березня у Будинку офіцерів Одеси пройшло урочисте нагороженная на честь Дня Добровольця. На заході були присутні представники ГО «Ветерани АТО міста Южного» та волонтери, які протягом трьох років активно працюють у напрямку допомоги захисників України в Южному. Свято для добровольців відзначають в Україні вперше, офіційна його дата - 14 березня.

Як повідомляє сайт:"Пушкінская нет", захід розпочався з хвилини мовчання за загиблими в зоні проведення АТО. На концерт прийшло багато людей - не тільки добровольці, але і воїни АТО, волонтери, родичі загиблих бійців, курсанти університету МВС.

Присутніх привітали губернатор Максим Степанов і віце-мер Андрій Котляр. Багато бійців і волонтерів отримали громадські грамоти і нагороди - медалі та ордени. Серед нагороджених було багато жінок.

kljh_1.jpg — 90.97 Kб

Як зазначив полковник Микола Павлишин, «добровольці - це люди, які нічим не відрізняються від інших, але їхній патріотизм допомагає їм в першу чергу побороти відчуття страху, і по-друге надає рішучості вийти на передній рубіж, захищати свою країну».

На концерті виступили Фелікс Шиндер і група «Гроші вперед», Юлія Запорожець, «Друже Музико», дитяча танцювальна група «Студія 117» та інші. Варто відзначити, що всі виступали безкоштовно. Гроші на придбання грамот і нагород збирали самі ветерани АТО.

           lkjh_3.jpg — 91.56 Kб

Медаль за Мужність та Самовідданість отримали южненські волонтери, активісти та журналіст сайту Re: пост: Олена Мякотина, Олена Оніщук, Марина Пелипенко, Наталя Мізюкіна.

Серед ветеранів АТО міста Южного почесні грамоти надали членам ГО «Ветерани АТО міста Южного», ними стали: Микола Плацу, Мізюкін Костянтин, Андрій Балтавский, Олег Постоєнко, Осадчий Валерій.

Урочистий захід організувала Громадські спілка "Об'єднання громадських організацій учасників, ветеранів та інвалідів АТО міста Одеси і Одеської області".

Нагадуємо, що в Україні вперше цього року відзначається День добровольця. Тепер, 14 березня кожного року, в країні мають проходити урочисті заходи на честь тих людей, які самовіддано працюють для перемоги України.

kjhg_2.jpg — 92.01 Kб

 
 
Яндекс.Метрика