Re:пост

joomla

Комінтернівський суд відмовив сичавським депутатам у позові. Об'єднання громад Сичавки та Візирки не вирішене (фото, відео)

golovna_sud.JPG — 90.67 Kб

Постанова Комінтернівського районного суду Одеської області по позову депутатів Сичавської сільської ради озвучена - 29 березня. Суддя процесу - Павло Добров у своєму рішенні відмовив депутатам Сичавської сільської ради у скасуванні рішень сесії, які стосувалися процесів об'єднання громад Сичавки та Візирки.

Адвокат та позивачі вважають рішення незаконним та налаштовані оскаржувати його у апеляційному суді Одеси. На термін поки триває судова справа процес об'єднання громад - зупинено. 

"Re:пост" проводив пряму трансляцію з залу засідання на Фейсбук.

     

Засідання суду, на якому було зачитане рішення про відмову, розпочалось 29 березня близька 9:00. Суддя - Павло Добров назначив фінальне засідання спочатку у залі першого поверху, а потім переніс його на другий поверх - у залу, де є два входи. Можливе таке рішення було прийнято тому, що на суді була присутня велика кількість людей. Більшість складали умовну "команду підтримки" позивачів - депутатів Сичавської сільської ради. Тут були, як депутати ради, так і прості селяни, а також, вкотре на підтримку приїхали представники Автомайдану Одеси. Для контролю правопорядку до залу засідання була викликана Доброславівська поліція. Жодної конфліктної ситуації у ході засідання та після нього не сталося.   

 Avtomaydan.jpg — 79.60 Kб

Близька 50 чоловік тіснилися у невеличкому залі Комінтернівського районного суду, аби послухати ухвалу. Суддя Павло Добров недовго затримував присутніх. Засідання тривало не більше 5 хвилин. Суддя зачитав суть позову, закони на підставі, яких приймав рішення і саму ухвалу. Повний текст постанови, як зазначив суддя буде отриманий всіма учасниками судового огляду протягом 5 днів, тобто 3 квітня. Апеляцію можна подати протягом 10 днів з дня оголошення постанови, зазначив суддя.

Sichavka_6.jpg — 91.96 Kб

Представники обвинувачення - депутати та секретар Сичавської сільської ради, Тетяна Ліннікова підкреслили, що радіють рішенню судді Доброва. Єдине, о занепокоїло представників сільради - це хлопці, які представляли Автомайдан Одеси:

- Ми звичайно задоволені рішенням. Просто мене вражають дії наших депутатів. Сьогодні сюди вони викликали невідомо кого. І навіщо? На кого вони хотіли тиск зробити? На нас? На суд? На кого? Це вже не перший раз - це постійно відбувається, тому і таємне голосування було, щоб такого не було. - зауважила Тетяна Ліннікова.    

Sichavka_5.jpg — 85.88 Kб

Учасники процесу - депутати Сичавської сільської ради та адвокат Анастасія Хижак, підкреслили, що продовжують шлях боротьби за скасування незаконних рішень Сичавської сесії, щодо об'єднання громад Сичавки та Візирки у апеляційному суді, а потім у касаційному. А також адвокат - Анастасія Хижак зазначила, що рішення судді на її думку є не законним.   

- Рішення суду повністю протерічить чинному законодавству, воно повністю не законне і буде оскаржено у апеляції, у касації, якщо це буде потрібно, правда на нашій стороні, - адвокат Анастасія Хижак.

Sichavka_11.jpg — 79.34 Kб

На фото: Анастасія Хижак - адвокат позивачів (засідання 27 березня)

Також адвокат зазначила, що протягом судових засідань у двох сторін процесу було повна можливість довести свою точку зору та надати всі необхідні факти. 

Sudya.jpg — 82.50 Kб

На фото: суддя Комінтернівського районного суду Одеської області - Павло Добров 

Так, 27 березня протягом всього засідання, на якому був присутній журналіст від Re:пост, дві сторони обвинувачення приводили аргументи, щодо так званих "мертвих душ" у списках опитування про об'єднання Сичавки та Южного. Сторона позивача доводила, що у резонансній знахідці "мертвої душі" не було, адже людина, про яку гучно заявив адвокат Сичавської сільради - Дмитро Гербей, має інше по батькові, не кажучи вже про те, що ця знахідка взагалі не мала жодного відношення до позову.

Sichavka_10.jpg — 71.52 Kб

На фото: адвокат Дмитро Гербей - безробітний (засідання 27 березня)

Sichavka_7.jpg — 77.99 Kб

На фото: депутат Сичавської сільради - Валентина Дешко (засідання 27 березня)

Sichavka_1.jpg — 86.67 Kб

На фото: депутати Сичавської сільської ради  (засідання - 27 березня)

Sichavka_8.jpg — 85.43 Kб

На фото: виступає депутат Сичавської сільради - Хамза Бабумаратов (засідання 27 березня)

Це засідання тривало протягом двох годин і продовжилось 28 березня. Три томи справи були повністю розглянуті і рішення, щодо позову суддя Добров назначив на 29 березня. Як підкреслили представники позивача, те, що суд відмовить їм у позові, було прогнозовано. Зараз вони починають роботу над процесом апеляції. 

Sichavka_3.jpg — 89.98 Kб

Пряма трансляція засідання суду за 27 березня:

       

 
 
Яндекс.Метрика