Re:пост

joomla

Розпочато апеляцію на рішення Комінтернівського суду, щодо об'єднання села Сичавки (відео)

Golovna_Sichavka.jpg — 93.59 KбПерше засідання апеляційного суду по позову депутатів Сичавської сільської ради відбулось 30 травня в Одесі. На засіданні були присутні дві сторони конфлікту: представники сільської ради та селяни, які їх підтримують, захищає інтереси в суді цієї сторони – безробітний Дмитро Гербей (за інформацією з інтернету юрист компанії ТИС vestnik.od.ua). Позивачами в суді стали депутати Сичавської сільської ради – Анатолій Пліско, Хамза Бабумаратов та Валентина Дешко, адвокат, який захищає інтереси позивачів – адвокат Анастасія Хижняк. Наразі засідання Одеського апеляційного адміністративного суду зупинено до 13 червня, остаточне рішення не винесене.

 Sichavka_4.jpg — 83.17 Kб

На перше засідання апеляційного суду дві конфліктні сторони приїхали централізовано на автобусах із так званою командою підтримки. Прихильники об’єднання із Візиркою та Южним зустрілися перед залою засідань. Процес був назначений на 12:00, але розпочався пізніше ніж у визначений час. У невеличкій залі розмістилися обидві сторони конфлікту та частково «команди підтримки». Задля безпеки на засіданні, судді запросили до зали воєнізованих охоронців. Можливо таке рішення виникло після того, як стало відомо, що на процесі будуть присутні хлопці з Одеського автомайдану.

Sichavka_2.jpg — 95.65 Kб

Апеляційну скаргу депутатів Сичавської сільської ради розглядають троє судій апеляційного адміністративного суду Одеси: головуючій - Андрій Бойко, а також: Яковлєв Олександр та Танасогло Тетяна.

Sichavka_3.jpg — 95.70 Kб

           Sichavka_6.jpg — 93.26 Kб

Протягом двох годин суддівська колегія давала можливість повністю висловитися двом сторонам конфлікту. Знов у залі лунали аргументи, щодо об’єднань із Южним, а також порушення процесу громадських слухань, які були кілька разів зірвані у Сичавці. Законність проведення консультативного опитування у формі референдуму, термінова сесія, яку було назначено за добу до засідання, проведення її на вулиці, та прийняття рішень на свіжому повітрі все це знов було згадано в суді.

Sichavka_5.jpg — 84.72 Kб

На цьому засіданні компетентно та активно відстоювали свої точки зору: Дмитро Гербей та Валентина Дешко.
Протягом дебатів та відповідей на поставлені запитання, з'ясовано чому була скликана позачергова термінова сесія на 3 листопада 2016 року, яка відбулася на вулиці. Саме на цій сесії було прийняте рішення, щодо об’єднання двох громад: візирської та сичавської.
Дмитро Гербей, відповідаючи на запитання судді Олександра Яковлєва, аргументував негайність засідання земельним питанням, яке було внесено до порядку денного цієї сесії.

Валентина Дешко на запитання головуючого судді - Андрія Бойка, щодо голосування за проведення консультативного опитування відповіла, що голосувала «За» проведення консультативного опитування.

Детально про те, як проходило засідання можна дізнатися з відео-трансляції Фейсбук-сторінки ресурсу Re:пост:

     

Реформа децентралізації, зокрема процес об’єднання громад в Одеській області навколо Южного, перейшов у судовий формат навесні цього року. Депутати сільської ради: Анатолій Пліско, Хамза Бабумаратов та Валентина Дешко подали черговий позов в апеляційний адміністративний суд Одеси після відмови в Комінтернівському судді. Вони хочуть оскаржити рішення Комінтернівського суду, який не скасував рішення Сичавської сесії, де йшлося про об’єднання двох громад – візирської та сичавської. Боротися за законність процесу об’єднання громад - основна ціль депутатів. Проте процес об’єднання громади Сичавки протягом судового розгляду призупинено.

А наступне засідання апеляційного суду відбудеться 13 червня о 12:00.

 
 
Яндекс.Метрика