Re:пост

joomla

Зігріті мистецтвом. Вихованці школи мистецтв потерпають від холоду

_500_500.jpg - 20.20 KB

Милості від зими щороку чекають педагоги та вихованці школи мистецтв. Вони можуть займатися в класах лише за умов плюсової температури на вулиці.

Приблизно 5 років поспіль приміщення Южненської школи мистецтв погано опалюється. Через це взимку температура у класах може опускатися до + 8 градусів. Найбільше потерпають від холоду інструменталісти - у їх кабінетах найхолодніше, а специфіка занять не дозволяє багато рухатися.    

Встановити додаткові електричні обігрівачі вчителі не можуть через необхідність дотримуватися правил пожежної безпеки. Не можуть працівники школи користуватися і електричними чайниками – у разі перенапруги вони ризикують залишити класи взагалі без світла. Тому єдиний спосіб зігрітися залишається лише теплий одяг. На такий випадок і педагоги, і діти створили собі спеціальний гардероб.

Підведення окремої гілки теплотраси, встановлення нового насосу в системі подачі опалювання на будівлю і, навіть, заміна вікон, бажаного результату не дали. Комунальники запевняють, що всі необхідні роботи з ліквідації головної причини поганої подачі тепла проведені. У 2010 році на це були виділені кошти: тоді спеціально до будівлі школи підвели окрему гілку теплотраси. Проте тепліше у класах не стає. Причина в середині будівлі – переконують комунальники. Необхідно провести додаткове дослідження всієї системи опалення навчального закладу. А на ці роботи може знадобитися ще місяць.   

На при кінці січня до всіх проблем в школі мистецтв додалася ще одна: зі стелі у хореографічній залі почала капати вода. Ситуацію під час засідання сесії озвучила депутат міської ради Людмила Малкіна. Наступного дня школу відвідала спеціальна комісія до складу якої увійшли спеціалісти УКСу, управління освіти та МЖКЦ. Проте і до сьогодні питання з ремонту покрівлі не вирішене.

Допоки перемовини між спеціалістами тривають, деякі батьки замислюються чи не забрати своїх дітей зі школи мистецтв. На такі думки їх наштовхує невизначеність щодо зміни матеріально-технічного забезпечення навчального закладу. Адже дедалі більше стан приміщення, в кращій школі мистецтв Одеської області за рівнем підготовки дітей (такий статус Южненська школа набула  у 2012 році), погіршується. А, на разі, комфорт від низької температури у класах отримала лише квітка. Рождєственник, так рослину називають в народі, днями зацвів.

 
 
Яндекс.Метрика