Re:пост

joomla

Як працює лабораторія СЕС не знають навіть лаборанти.

DSC03077_zayavSES.jpg — 17.61 Kб

Епідеміологічна ситуація залишалася без контролю. Лабораторія СЕС вже два місяці не працює. А отже питна вода в місті та продукти харчування в навчально-виховних закладах не проходять санітарну перевірку.  

 В процесі минулорічної реорганізації СЕС України між представниками міської влади та обласною адміністрацією була досягнута домовленність, що в Южному продовжить працювати лабораторія. С 1 січня з 38-ми спеціалістів у штаті  Южненськой СЕС залишилося 11 працівників.  В основному це лаборанти. Повністю ліквідований відділ пробдезинфекції, який проводив обробку приміщень проти гризунів та шкідливих комах. 

Тепер Южненська СЕС має статус філії Комінтернівського міськрайнного відділу. Повна назва закладу: Южненське міське лабораторне відділення Комінтернівського міськрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ (Одеський обласний лабораторний центр Держсанепід служби України). Заклад Южного складається з двох відділень – баклабораторії та санітарно-гігієнічної лабораторії.  

Але з 1 січня розпочати повноцінну роботу лабораторія не змогла. Спочатку року всі працівники установи були змушені на два тижні піти у відпустку за власний рахунок. Повернулися вони до роботи у лютому. Проте жодних перевірок та аналізів проводити не можуть: лабораторія не пройшла акредитації, прибори не апробовані, реагентів немає. Увесь цей час лікарі СЕС змушені відмовляти жителям Южного у наданні послуг.

За роз’ясненнями ми звернулися до завідувача  лабораторного центру  Комінтернівського міськрайонного відділу. У телефонному режимі Валерій Степанок нам пояснив, що подібна ситуація не лише в Южному, не працюють також лабораторії і в Комінтернівському районі. Конкретних термінів щодо початку роботи на разі немає. Валерій Степанок нас запевнив, що лабораторія Южного буде працювати. Як і коли - стане зрозуміло після отримання розпоряджень з області. 

Але СЕС не остання служба, яка зазнала реорганізацій. На черзі служба «Швидкої допомоги». З’явилася інформація про можливе переведення «швидкої допомоги» у структуру Державної служб України з надзвичайних ситуацій (колишня МНС). На разі офіційних документів на місцях немає. Відомо лише, що у державних установах вже працюють над розробкою такого проекту.

 
 
Яндекс.Метрика