Re:пост

joomla

Южний обирає великі форми. Але мораторій на установку МАФ порушується.

IMG_7446_222.jpg — 199.47 Kб

У грудні минулого року, біля будинку по вул. Хіміків, 14, з’явились два невеличкі торгівельні павільйони. Продаж овочів, фруктів та іноді риби відбувається у цих тимчасових спорудах.

Малі архітектурні форми (МАФ) заборонені у Южному. Таке рішення було прийнято на сесії Южненської міської ради ще минулого року. Не зважаючи на це, два павільйони з’явились на пішохідній доріжці проміж домами. Жителі скаржаться на забрудненість території під час торгівлі, незручність пересування по прохожій частині, та взагалі порушення мораторію на МАФи.

Проти споруд, у будинку № 14, зібралася ініціативна група. 40 чоловік підписались під офіційним листом – зверненням до депутата - мажоритарника Віктора Шегіди. Він в свою чергу зробив запит до секретаря Южненської ради. Але рішення щодо цих споруд не було винесено на розгляд лютневої сесії.

Як відзначає секретар ради, Дмитро Любивий, запит відпрацьовано та направлений припис в Управління архітектури та в міський відділ міліції.
Незабаром факти самовстановлення та використання міської території для підприємницької діяльності будуть винесені на обговорення депутатів.

Наступна сесія южненської міської ради відбудеться наприкінці березня. Як запевняє секретар ради, це важливе питання має обговорюватись саме там.

 
 
Яндекс.Метрика