Re:пост

joomla

Державний гімн як переможна зброя.

Кожен матч української баскетбольної ліги розпочинається  під державний гімн України. А от на європейських іграх такої традиції немає.

Мабуть через солідарність до інших країн-учасниць. Проте вболівальники "Хіміка" вирішили, що так не має бути. Команда, яка представляє Україну, повинна мати певний оберіг. Тож на початку другої чверті, під величезним жовто-блакитним прапором, фани "Хіміка" заспівали гімн України.

 "У будь-якому місті, де грає наша команда під звуки гімну ми завжди розтягуємо прапор і співаємо - нам це подобається. А під час європейських матчів гімн не грає, напевно, тому що дві сторони... і по часу це може бути довше. І ми в таких випадках самі його виконуємо. Хлопці запропонували і всі одноголосно підтримали таку ініціативу. У нас ніхто нікого не змушує.". - відзначив Ілля Юрченко, голова фан-клубу "Хімік"

Можна сказати, що то випадковість або збіг, але після такого щирого виконання, і без того невдала гра шведського суперника, стала ще фатальнішою. Вболівальники кажуть, що це просто несильна команда, і що тут все очевидно - "Хімік" сильніший. Але ж не про те йдеться. Суперник не просто поступався: певний час гравці БК "Норрчепинг Долфинс" не змогли забити жодного м'яча! Він, той український м'яч, начебто, знущався над ними: то покотиться по обідку та й, під розчарування шведів та радісні вигуки наших, зіскочить повз корзини. А то і взагалі диво: м'яч супротивника вже в кільці "Хіміка", шведи хотіли було радіти, а він взяв тай назад вистрибнув... І, врешті,  "не зараховано" - вердикт суддів. Як до цього ставитися - кожен вирішить особисто, але що таке було - ніхто з цим не посперечається. Щодо гри, то "Хімік" виграв з рахунком 81-51 і вийшов до чвертьфіналу Єврочелленджу.

Взагалі, були й такі випадки, коли фани своєю підтримкою могли змінити гру, відзначає Ілля. В цьому сезоні в першому колі ігор української Суперліги було таке, що команда за хвилину програвала 7-8 очок. Тоді вдалося "завести" залу. Команда, певно, що відчула підтримку та робила все, аби виграти та не розчарувати вболівальників.

Більше про перебіг гри дізнайтеся на сайті БК "Хімік"

 
 
Яндекс.Метрика