Re:пост

joomla

Реєстрація на ЗНО завершується 5 березня. Южненскі випускники мають встигнути зробити перше відповідальне рішення.

 Южний цього року випускає у самостійне життя 301-го учня. 62 з них вихованці ПТУ, 17 учні вечірньої школи. Поступати до вищих навчальних закладів цього року мають 206 абітурієнтів. Останній крок до бажаного  дорослого життя вони пройдуть, подолавши ЗНО.

Зовнішнє незалежне оцінювання цього року пройде у червні. А до того можна перевірити себе на пробному тестуванні. Кожен учень, за власним бажанням, ще в грудні 2012 року мав зареєструватися до подібної репетиції.

23 та 30 березня, у авторській школі М.П.Гузика, яка є пунктом регіонального тестування,  відбудеться перевірка підготовки учнів до ЗНО. Пробні тести будуть проходити учні у 10 – 11 аудиторіях. Кількість дітей у класах, як кажуть спеціалісти, не перевищить 10-15 чоловік. Адже випробовують себе не більше, як 100 -150 учнів, не тільки Южного, а й прилеглих населених пунктів. Вартість пробного тесту – 89 грн.

23 березня відбудеться перевірка знать з таких дисциплін: українська мова та література, англійська та німецька мови, біологія, фізика, російська мова, всесвітня історія.

30 березня: історія України, математика, хімія, географія, світова література.  5 березня закінчується реєстрація на ЗНО. Для того, щоби  зареєструватися, необхідно звернутися у пункт реєстрації або «скачати» зі всесвітньої мережі Інтернет спеціальну програму. При заповненні заяв - реєстраційної  картки необхідно указати:

П.І.П

дату народження;

серию, номер паспорту (свідотство про народження);

номери контактних телефонів

постійне місце проживання;

відомості про отримання повної загальної середньої освіти;
предмети, вибрані для проходження зовнішнього оцінювання;
мова, на який необхідно здійснити переказ тестів;
мова, на який необхідно здійснити переказ інформаційного бюлетеня "Зовнішнє незалежне оцінювання 2013".

Для тих учнів, які відправивши документи на реєстрацію, зробили якусь помилку чи прийняли інше рішення щодо тестування, термін реєстрації продовжений до 19 березня! Детальну інформацію щодо підготовки до ЗНО, ви можете отримати тут:


- Порядок проведення ЗНО-2013

- Психологічна підготовка абітурієнтів до ЗНО

 
 
Яндекс.Метрика