Re:пост

joomla

«В Южному грипу нема» – Григорій Кукумань.

zayav_2.jpg — 117.00 KбДругий тиждень у Южному вирує вірус. Кількість звернень до лікарів поліклініки різко збільшилася у 20-х числах лютого. У зону ризику потрапили діти початкових класів. У цей період до школи ходило менше половини учнів-початківців.

В поліклініці працює чотири дитячі лікарі. Щоденно кожен педіатр здійснює в середньому по 50 прийомів. Пік захворюваності припав на 4 березня. У цей день лікарі прийняли рекордну кількість хворих  - до 70 маленьких пацієнтів.

Хворі скаржаться на високу температуру, слабкість, кашель та ломоту по всьому тілу. Особливість цього захворювання – висока температура, яка тримається кілька днів і важко збивається. Подібні симптоми і у дорослих. Терапевти так само у цей період ведуть прийом пацієнтів у інтенсивному режимі. Хоча відвідувань зафіксовано менше, адже дорослі звертаються до лікарів вже у крайньому випадку.

Проте статистичні дані не демонструють епідеміологічної загрози. Григорій Кукумань,  начальник Комінтернівського міжрайонного відділу СЕС констатує, що по кожному навчально-виховному закладу епідеміологічний поріг в межах допустимого. На сьогодні рівень захворюваності у навчально-виховних закладах не перевищує 23%. Для оголошення карантину потрібно аби захворіло не менше 30%. 

Діагноз «грип» лікарі не ставлять. По документах пацієнтам діагностовано ОРВІ. Ситуація з захворюваністю в місті має виправитися найближчим часом, відзначає Григорій Кукумань. Цього тижня, у зв’язку зі святом, будуть подовжені вихідні. За ці дні кількість контактів з хворими має зменшитися і це і зупинить хвилю захворюваності в місті. У вихідні поліклініка не працюватиме. Тому у разі необхідності звертатися потрібно до лікарні та «швидкої допомоги».

 
 
Яндекс.Метрика