Re:пост

joomla

Квіти цього року подорожчали у півтора рази.

DSC03320_zayav_kviti.jpg — 192.90 Kб

8 березня найбільш затребувана робота квіткарів. У це перше весняне свято квіти користуються надзвичайним попитом. Продавці зізнаються: товар в цей день гарно купують, але фізично таке навантаження витримати важко.

Найбільше купували 8 березня весняну квітку: тюльпани, іриси, крокуси, мімози. Дарували чоловіки своїм жінкам і троянди. Скільки Южний цього дня купив квітів продавці не зізнаються, немає офіційних цифр і в управлінні економіки – ця інформація вважається комерційною таємницею. Але продавці говорять, що реалізували більше ніж минулого року.

Квітка до Южного цього року приїхала з України, Еквадору та Голландії. Щодо нашої країни заявки на продаж подали лише підприємці з Одеської області. Реалізатори з Криму вже другий рік поспіль до нашого міста не приїхали. Ціна на квіти цього року виросла у 1,5 рази. Наприклад, тюльпан коштував від 10 грн. за квітку. Вуличні торговці продавали трохи дешевше – від 25 грн. за букет. Віддати за 20 грн. готові були в центрі місті в вечорі. Троянда коштувала від 20 до 50-ти гривень.

 

Підвищення ціни продавці пояснюють об’єктивними причинами. Для українських фермерів на кінцеву цифру впливає вартість електрики та підкормки. Ті квіткарі, які займаються імпортом відзначають, що збільшилася закупівельна ціна.

Торгівля 8 березня в квіткових магазинах тривала, як то кажуть, до останнього клієнта. Купити квіти можна було аж до 22 години. Проте наступного дня деякі продавці вирішили зробити собі вихідний. Адже втома дається в знаки.

А найбільший сюрприз 8 березня очікував на жінок готельного комплексу ОПЗ. Чоловіки прекрасили будівлю світловою композицією у вигляді трьох троянд, що постійно змінюють кольори.

 
 
Яндекс.Метрика