Re:пост

joomla

Сергій Рєзніков: продукти на стихійному ринку «виглядають смачно».

kolbasa_zayav.jpg — 71.05 Kб

На електронну адресу Re:пост надійшов лист від Світлани С. У ньому йдеться про проблему прибирання в центральній частині міста. Цитуємо: «Просимо повернутися до висвітлення питання прибирання ринку біля «Імексбанку» - адже там ніхто взагалі не прибирає! А це ЦЕНТР міста!!! Сором і ганьба….» 

Спочатку Re:пост вирішив підняти проблему стихійного ринку в центрі міста. Адже ці теми взаємопов’язані. Журналісти поспілкувалися з керівниками служб, що мають контролювати ситуацію з торгівлею в неустановлених місцях. Ідея виникла в процесі зйомок: Re:пост зафіксував кадри, які не залишили нас байдужими.  

Перший прокоментував фотознімки Re:пост начальник обласного управління внутрішніх справ Сергій Рєзніков. Ми принесли фотографії, зроблені напередодні, на зустріч, яку проводив головний міліціонер області 6 березня. «Виглядає смачно» - такою була перша реакція генерал-майора на роздруковані фотосвідчення.

 

«Ініціатива ліквідації стихійної торгівлі має іти від органів місцевого самоуправління.  – продовжив Сергій Рєзніков коментувати ситуацію зі стихійною торгівлею в місті - Не міліція цим повинна займатися. Тут немає порушення громадського порядку, немає загрози безпеки громадян, порушення конституційних прав, тут не здійснюється злочину. Міліція може брати участь лише у спільних з управліннями та службами міста рейдах. Бо потім звинуватять міліцію, що вона душить малий і середній бізнес, людей, що прийшли заробити копійку на кусок хліба. А потім з нас будуть робити ворогів народу.» 

«На жаль, у СЕС забрали функції перевірки – розповів Re:пост по телефону Григорій Кукумань – обмеження функцій санітарно-епідеміологічної служби сталося приблизно два роки тому. Тепер за порядок у вирішенні проблеми стихійної торгівлі відповідають органі місцевого самоуправління, міліція, прокуратура, відділ торгівлі та Спілка захисту прав споживачів. У нашої служби таких прав нема.»

«Рейди по стихійній торгівлі проводилися неодноразово. - зауважила Надія Шумейко, голова Спілки захисту прав споживачів - Разом з представниками виконкому та управління економіки ми виходили на місце як за участю міліції, так і без супроводу правоохоронців. Проте торгівці зникають лише на час перевірки. Як тільки комісія уходить – вони знову повертаються.»

«Ми буквально два тижні тому зробили рейд по стихійній торгівлі – розповів телефоном Олег Тростян, директор КП «Южненський муніципальний ринок» – На місце вишли я та два співробітники міліції. Але сенсу нема. Питання чистоти мене особисто дуже хвилює. Торгівці зі стихійного ринку зносять все сміття в контейнери, що належать міні-ринку. За вивіз сплачує комунальний ринок, а користуються всі, хто торгує в центрі.»

Re:пост домовився про інтерв’ю з директором КП «Екосервіс» Євгеном Луговіним. Зустріч керівник підприємства призначив на понеділок, 11 березня. Того ж дня інтерв’ю з ним буде опубліковано на сайті.   

 
 
Яндекс.Метрика